(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   PRO-PROJECT mammografia

PRO-PROJECT mammografia

Jeśli jesteś właścicielem czy dyrektorem szpitala, poradni lekarskiej, bądź też gabinetu diagnostycznego, koniecznie zapoznaj się z ofertą Pro-Project. Przedsiębiorstwo to jest wyłącznym na rynku polskim producentem specjalistycznych fantomów służących do weryfikacji jakości oraz testowania aparatów rentgenowskich. Artykuły Pro-Project charakteryzuje wysoka jakość wykonania, łatwość wykorzystywania i przystępna cena. Wszystkie oferowane przez firmę wyroby są zgodne z aktualnymi kodeksami polskimi oraz międzynarodowymi, jak również posiadają certyfikaty CE. Poza tym Pro-Project prowadzi też dystrybucję profesjonalnych urządzeń pomiarowych (densytometrów, sensytometrów, dozymetrów, multimetrów i innych) produkcji cenionych firm zagranicznych, takich jak chociażby MedSet (Niemcy), Fluke (USA), czy RaySafe (Szwecja). Więcej informacji na temat propozycji Pro-Project znaleźć można na naszej stronie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Mazowieckie Centrum Tłumaczeń
http://mct-tlumaczenia.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły