(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Augustowscy-dietetycy Karol Augustowski
Promuj ten wpis
Dane firmy

Augustowscy-dietetycy Karol Augustowski

rok założenia 2015
Dane kontaktowe firmy
ul. Belwederczyków 7/15
31-242 Kraków
Małopolskie
NIP: 738-185-82-25
REGON: 121191986
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Firmą zajmującą się zdrowym żywieniem, promocją zdrowego stylu życia jest poradnia dietetyczna Augustowscy-dietetycy, która znajduje się w mieście Kraków. Dietetyk zaprasza osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy, osoby dla których dieta ma znaczenie ze względu na problemy zdrowotne, kobiety w ciąży lub planujące ciążę, a także wszystkie osoby chcące zdrowo się odżywiać, lub chcące przekonać się, że zdrowa zbilansowana dieta ma ogromne znaczenie dla organizmu i naszego zdrowia. W ofercie swojej dietetyk ma zarówno spotkania indywidualne, jak i grupowe. Na spotkaniach indywidualnych dietetyk dokonuje analizy składu ciała, prowadzi wywiad żywieniowy, a następnie układa dietę. Na spotkaniu kontrolnym dietetyk sprawdza efekty diety, przeprowadza ponowną analizę składu ciała i wprowadza modyfikacje w jadłospisie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Formy kształcenia grupowego, które prowadzi nasz dobry dietetyk to szkolenia i warsztaty, których tematyką jest zdrowe odżywianie. Ofertę swoją dietetyk kieruje także do szkół, gdzie zajmuje się edukacją dzieci i młodzieży, by od wczesnych lat kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe i zapobiegać negatywnym skutkom otyłości w przyszłości. Dietetyk zaprasza również na wspólne zakupy w mieście Kraków i okolicy. Dla osób chcących skorzystać z dłuższej opieki dietetyka, pomocy w utrzymaniu motywacji i nauki w zakresie zdrowego żywienia dietetyk oferuje dietcoaching.      

Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki
http://studiokosmetyki.org
Gabinet lekarski w Bielsku
http://www.bozenaszymura.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły