(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   How How | Film - Animacja
Promuj ten wpis
Dane firmy

How How | Film - Animacja

Dane kontaktowe firmy
ul. Reymonta 15/3
60-791 Poznań
Wielkopolskie
NIP: 779-236-10-29
REGON: 301162652
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Witamy w świecie filmu i animacji czyli How How

HowHow to wytwórnia filmów i animacji położona w samym cetrum Poznania. Studio zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową – z jednej strony realizacjami video – filmami reklamowymi, produktowymi, korporacyjnymi, z drugiej – animacjami zarówno 2D, jak i 3D.

Nasze studio produkcyjne oferuje kompletny zestaw usług filmowych. Od kreacji, przez prace literackie, realizację pomysłu jak i postprodukcję. Dysponuje halą zdjęciową oraz zapleczem technicznym pozwalającym na profesjonalną produkcję audiowizualną.

How How Produkcja filmów i animacji

Kreatywny zespół How How składa się profesjonalistów filmowych, których pasją jest obraz ruchomy. Każdy z projektów jest traktowany indywidualnie, z zaangażowaniem odpowiednich osób oraz środków technicznych. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane techniki filmowe, animację, montaż, cyfrowe efekty specjalne oraz profesjonalne udźwiękowienie materiału filmowego.

Przy naszych realizacjach korzystamy z nowoczesnego sprzętu filmowego, cały czas testując nowe technologie. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu pozwalającego na obsługę małych i średnich planów filmowych.

How How zajmuje się tworzeniem filmów animowanych – zarówno w technice 2D, jak i 3D. W naszym portfolio posiadamy wiel realizacji takich jak:

  • filmy reklamowe
  • filmy produktowe
  • filmy korporacyjne
  • filmy promocyjne
  • animowane teledyski
  • filmy wizerunkowe
  • bilbordy sponsorskie
  • explainery video
  • reklamy telewizyjne

Zaufały nam największe firmy w Polsce. W protfoli realizacji posuiadamy takie marki jak: Nivea, Gerda, Deutsche  Bahn, Cin&Cin, Orlen, Poczta Polska, Amica, Kompania Piwowarska i wiele innych. Dlatego uważamy, ze Ty też możesz nam zaufać. Stworzymy dla Ciebie film lub animacje na anjwyższym poziomie. Zapraszamy do HowHow.

Polecane z branży


Kultura i Sztuka
Obrazy olejne Warszawa - galeriakolor.com
https://www.galeriakolor.com
Bartosz Suzin- Srebrna biżuteria artystyczna
http://bizuteria-srebrna.com
Karmelici Bosi, Wadowice
http://www.swietyjozef.pl
Artykuły
data dodania
2020-05-29 16:30:44

Zmęczone stopy to powszechny problem, z którym spotyka się niemal połowa dorosłego społeczeństwa. Ofiarami tej dolegliwości są głównie kobiety. Niewydolność żylna, która jest bezpośrednią przyczyną bólu stóp, prowadzi do powstawania trwałyc...

data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

Zobacz wszystkie artykuły