(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sklepy internetowe /   CloudCig
Promuj ten wpis
Dane firmy

CloudCig

Dane kontaktowe firmy
ul. Paderewskiego 37/18
42-400 zawiercie
Śląskie
NIP: 649-230-00-98
REGON: 243583750
FAX: (66) 000 10 22
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

E-Papierosy CloudCig

Dość oryginalny wygląd, niska cena oraz całkiem spory wybór – tak w skrócie można opisać produkty oferowane przez producenta uważanych powszechnie za damskie papierosów elektronicznych. Czym jeszcze potrafi zaskoczyć CloudCig? 
Zestawy startowe i ich ceny 

Producent przedstawia wszystkim zainteresowanym klientom trzy zestawy startowe. Ceny nie należą do najniższych. Najtańszy zestaw startowy można już kupić od 50 zł podczas gdy najdroższy, znany pod nazwą PRIVILEGE Starter Kit, wiążę się z kosztami o wysokości 150zl.  Warto jednak przyjrzeć się, co oferuje CloudCig osobom, które decydują się na jego zestawy startowe:
 
  • Zestaw Startowy BEGIN – czyli ten najbardziej podstawowy i najtańszy. Został on stworzony przede wszystkim z myślą o kobitach, które cenią sobie wygodę oraz niewielkie rozmiary e-papierosów (sprzęt bez problemu mieści się w torebce). Zestaw startowy zabiera dwa kartomizery, jedną baterię i ładowarkę USB. 

  • BEGIN PLUS – opcja bardziej zaawansowana od tej pierwszej. Jej cena jest również wysoka i często porównywalna do trzeciego zestawu. Panie, które zdecydują się na nią, otrzymują praktycznie te same elementy elektronicznego papierosa i gadżetów do niego, a także e-liquid o smaku mięty. Papieros, który należy do tego zestawu daje możliwość ustawienia jednego z trzech poziomów nikotyny.
 
  • Zestaw Startowy PRIVILEGE – opcja najbardziej zaawansowana, posiadająca wszystko to, czego potrzebują wymagające względem elektronicznych papierosów kobiety. Umożliwia wybór jednego z pięciu poziomów nikotyny, a całość zapakowana jest w naprawdę eleganckie pudełko. 
Polecane z branży


Sklepy internetowe
Sklep meblowy
http://www.sklepmercus.pl
Bonprix
http://bonprix.pl
Artykuły
data dodania
2021-02-22 09:14:12

Posiadanie nieruchomości wiąże się z wieloma zaletami. Zakupione mieszkanie bądź dom można przeznaczyć zarówno w celach biznesowych do wynajmu, jak również w nim zamieszkać. Co sprawia, że posiadanie nieruchomości nad morzem jest tak atrakc...

data dodania
2021-02-18 10:02:51

W dobie pandemii trudno jest odnaleźć się w podstawowych obszarach pracy. Duża część przedsiębiorców ucieka do rozwiązań zdalnych, jednak nawet firmy całkowicie pracujące w ten sposób muszą mieć często różnego rodzaju magazyny bądź też biur...

data dodania
2021-02-18 09:07:38

Urządzanie kuchni to połączenie funkcjonalności z wyjątkowym designem. Dobry projekt i odpowiednie wyposażenie sprawią, że przyrządzanie potraw stanie się prostsze i szybsze, a dodatkowo będzie przyjemnością. Aranżując kuchnię warto postawi...

Zobacz wszystkie artykuły