(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   Maribel Salon Sukien Ślubnych Paweł Marciniak
Promuj ten wpis
Dane firmy

Maribel Salon Sukien Ślubnych Paweł Marciniak

rok założenia 2012
Dane kontaktowe firmy
ul. ul.Zgorzelecka 22c
59-700 Bolesławiec
Dolnośląskie
NIP: 613-147-82-25
REGON: 022007835
(53) 738 36 29
         537 383 629
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdego. Dlatego z tej okazji należy się Wam wszystko co najlepsze. Najważniejszym elementem dla Panny Młodej jest jej suknia. Powinna być wyjątkowa, jak sama uroczystość, wytworna i zachwycająca, a przede wszystkim powinna podkreślać urodę Panny Młodej. 

Jesteśmy miłośnikami piękna, którym chętnie dzielimy się z Państwem. Współpracujemy z firmami, które wyznaczają najnowsze trendy mody ślubnej na całym świecie.
W salonie dostępne są suknie hiszpańskiej grupy PRONOVIAS kolekcje San Patrick iWhite One. Posiadamy również suknie wiodącej na polskim rynku renomowanej firmyAGNES. Dodatkowo posiadamy suknie firmy DOMINISS.

Do wybranej kreacji zaproponujemy odpowiednie dodatki.Posiadamy duży wybór welonów , stroików, diademów, rękawiczek i biżuterii z kamieniami Swarovski.
Na chłodniejsze dni etole, szale, bolerka.U nas można kupić lub wypożyczyć suknię i dokonać niezbędnych poprawek.

To Państwa zadowolenie jest naszym największym sukcesem. 
Zaufało nam wiele Panien Młodych, pozwalając zadbać o swój wizerunek , zaufaj nam i Ty a sprawimy, że poczujesz się piękna w tym wyjątkowym dniu.

Polecane z branży


Inne
słownik budowlany online - tlumaczenia-budowlane.pl
http://www.tlumaczenia-budowlane.pl
Suknie Ślubne Sissi
http://slubne-sissi.pl
ceramikaboleslawiec.eu
https://ceramikaboleslawiec.eu
Artykuły
data dodania
2020-09-14 11:14:00

Rzadki włosy są problemem, który dotyka wielu osób i dla wielu ludzi są one powodem do zmartwień, na szczęście nie jesteśmy całkiem skazani na porażkę w tej walce. Rozwiązaniem mogą okazać się mikrowłókna. Dzięki ich zastosowaniu można zagę...

data dodania
2020-09-03 13:36:57

Często wybór odpowiedniego prezentu jest dla nas bardzo dużym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy chcemy sprawić prezent kobiecie, która jest dla nas wyjątkowa. Bez względu na rodzaj okazji, dobrze dobrany komplet bielizny, będzie zawsze trafionym p...

data dodania
2020-08-04 13:54:47

W branży CNC liczą się milimetry. Podczas obróbki nie ma miejsca na najmniejszą pomyłkę. To właśnie od odczytywania rysunku technicznego zależy uzyskany efekt. Właściwe dokonywanie pomiarów chroni cały proces produkcyjny przed kosztownymi b...

Zobacz wszystkie artykuły