(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   BIAŁY KOTEK - żłobek Przymorze

BIAŁY KOTEK - żłobek Przymorze

W Gdańsku mieszczą się dwa Niepubliczne Przedszkola z grupą żłobkową Biały Kotek. Jedno mieści się na osiedlu Osowa, a drugie na osiedlu Olivia. Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Budynek przedszkola posiada domofon oraz instalację przeciwpożarową i alarmową. Zabawki oraz przedmioty używane przez dzieci posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Zajęcia przez nas prowadzone proponujemy w ramach czesnego. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego w celu omówienia szczegółów. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę i więcej informacji o przedszkolu Biały Kotek.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
SP23 Wrocław - szkoła z klasą
http://www.sp23wroc.pl
Oceń Liceum
http://www.ocenliceum.pl/
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły