Tu jesteś
/ Strona Główna / Hobby i Rozrywka /   WHATEVENT
Promuj ten wpis
Dane firmy

WHATEVENT

Dane kontaktowe firmy
ul. ul. Śląska 53/B506
81-304 Gdynia
Pomorskie
NIP: 586-230-87-15
REGON: 364942697
(58) 380 15 75
         786 222 223
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Whatevent jest agencją full service w sferze organizacji imprez firmowych - to jedyna w swoim rodzjau agencja eventowa, która świadczy swoje usługi w całej Polsce. Priorytetem marki jest zachowanie najwyższej jakości organizowanych imprez w sposób pozwalający na utrzymanie najwyśzego poziomu prestiżu. Dopracowane eventy firmowe to gwarancja zadowolenia gości - z Whatevent to wszystko jest możliwe. Firma eventowa to zazwyczaj pospolity organizator imprez - Whatevent jest jednak partnerem biznesowym kreującym wizje imprezy, obsługującym event i reklamującym go. Spejclialiści z agencji zajmują się wymyślaniem tematyki imprezy, oraz jej pełną obsługą. Jako kompelksowe obsługiwanie imprezy rozumie się kreację dowolnego eventu takiego jak bankiet, jubileusz firmowy czy event typowo konferencyjny - np. warsztat firmowy lub szkolenie. Organizacja konferencji to dla firmy żadne wyzwanie - w zestawach konferencyjnych firmy znajduje się konferansjer, pełne wyposażenie eventowe i możliwy wynajem dodatkowych sprzętów takich jak krzesła, stoły konferencjalne czy pakiet nagłośnieniowy dla pracy prowadzącego.

W ramach współpracy z korporacjami, agencje eventowe oferują z reguły imprezy integracyjne i wyjazdy motywacyjne. Whatevent oferuje coś więcej - jest to nie tylko pakiet integracji dla firmy, ale również zestaw imprez corocznych, takich jak uroczyste bankiety dla firm (odbywające się cyklicznie), oraz możliwość organizowania konferencji w największych miastach w Polsce we współpracy z partnerami agencji.

Pakiet firmowy dotyczy miast takich jak:

 • Warszawa (głównie konferencje)
 • Kraków
 • Poznań
 • Wrocław
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Katowice
 • Gdańsk i Gdynia

Usługą specjalną agencji jest organizacja pikników firmowych w plenerze.

Imprezy kreowane przez firmę to nie tylko organizacja prestiżowych eventów i konferencji, ale także profesjonalna organizacja pikników firmowych i imprez okolicznościowych na terenie całego kraju. Przygotowywane przez agencję pikniki dostosowane są do potrzeb i wymagań uczestników wydarzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdą realizację projektu zaczynamy od konsultacji koncepcji z klientem. Zaczynając tworzenie odpowiedniego scenariusza, zwracamy szczególną uwagę na takie elementy jak:

 

 1. Profil działalności firmy.
 2. Grupa docelowa.
 3. Oczekiwania związane z wydarzeniem.
 4. Założony budżet.
 5. Tematyka.
 6. Wielkość i rozmach planowanego wydarzenia.

Bazując na naszym doświadczeniu, gwarantujemy powodzenie każdego przedsięwzięcia. Jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom i załatwić nawet najbardziej wymyślne elementy scenografii. Nie trzymamy się sztampowych rozwiązań i śmiało idziemy z duchem rozwiązaniem. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji imprez firmowych dla każdego rodzaju firm, dużych i małych na terenie całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i dbamy o każdy, nawet najmniejszy element, kluczowy dla wydarzenia. Nasze pikniki i wszelkie inne imprezy firmowe są budowane miarę Państwa potrzeb, są inspirujące i bogate w atrakcje. Każdy event to dla nas nowe wyzwanie.


Zlecając organizację imprezy firmowej, takiej jak piknik inwestują Państwo, także w przyszłość swojej firmy oraz marki, ponieważ eventy dla firm kształtują wizerunek marki, budują pozytywne relacje w przedsiębiorstwie i są świetnym sposobem na integracje pracowników. Integracja jest kluczowym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Wykwalifikowana i zintegrowana kadra pracownicza popełnia mniej kosztownych błędów i razem potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach. Na integracjach pracowniczych ludzie uczą się radzić sobie z problemami w firmie oraz jak je rozwiązywać w grupie. To element budowania zespołu, bez którego nie damy rady stworzyć zgranej ekipy, przynoszącej korzyści dla firmy.
Pikniki są też genialnym sposobem na odpoczynek. Organizacja pikniku to nie taki duży koszt, a niesie za sobą same plusy. Uczestnicy imprezy mogą lepiej się poznać, a przede wszystkim wypocząć na świeżym powietrzu i oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków. Pracownicy czują się docenieni, wystarczy nawet tak gest, aby poprawić atmosferę w pracy, nie wydając fortuny. Pikniki skierowanie są do małych i dużych firm. Ich rozmach zależy tylko i wyłącznie od założeń szefostwa.


 Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dobra atmosfera wśród kadry pracowniczej oraz, że jest to element cementujący osiągnięcia firmy. Właśnie, dlatego staliśmy się specjalistami w dziedzinie organizacji pikników firmowych na świeżym powietrzu. Organizujemy różnorodne aktywności dostosowane do wieku i charakteru grupy docelowej, zwracając uwagę na fakt, czy spotkanie ma mieć charakter bardziej lub mniej formalny. Pikniki firmowe odbywają się pod okiem wykwalifikowanych animatorów, którzy pilnują, aby wszyscy uczestnicy czuli się swobodnie i komfortowo.


Whatevent zajmuję się kompleksową organizacją imprez firmowych od A do Z. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne elementy organizacyjne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę każdego wydarzenia, od organizacji miejsca, przez nagłośnienie po catering i transport gości. Korzystamy z materiałów najwyższej, jakości, aby zadowolić każdego uczestnika. Zorganizujemy dla Państwa niezapomniany piknik firmowy i wiele innych imprez firmowych i okolicznościowych. Zapewniamy gwarancję dobrej zabawy i integracji pracowników w terenie. Z pewnością takie wydarzenia na długo pozostanie w pamięci uczestników. Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie wspaniały event, na miarę Twoich potrzeb.

 

Polecane z branży


Hobby i Rozrywka
Sklep z antykami w Bydgoszczy Dawid Sobiech
http://antykibydgoszcz.com
Banki i Finanse Biznes i Ekonomia Budownictwo Architektura Dom Mieszkanie Edukacja Nauka Technika Fora dyskusyjne Fotografia Hobby i Rozrywka Informacje i Media Inne Komputery i Internet Kultura i Sztuka Miasta Regiony Motoryzacja Muzyka Panstwo i Zycie Publiczne Praca i kariera Przyroda i Natura Restauracje Puby Kluby Sklepy internetowe Sport i Rekreacja Strony Prywatne Turystyka Wypoczynek Webmaster Hosting Wyszukiwarki i Katalogi Zagraniczne Zakupy Aukcje Gieldy Zdrowie Uroda Kondycja
Artykuły
data dodania
2024-05-20 15:17:26
W świecie nieruchomości często spotykamy się z potrzebą oceny wartości danego obiektu. Zarówno operat szacunkowy, jak i opinia o nieruchomości to dokumenty, które mogą być przydatne przy sprzedaży czy kupnie nieruchomości. Choć mogą wydawać ...
data dodania
2024-05-16 14:24:51
W dobie cyfrowej, gdzie każda informacja jest na wyciągnięcie ręki, mapy wynajmu nieruchomości rewolucjonizują sposób, w jaki ludzie szukają mieszkań do wynajęcia. Te innowacyjne narzędzia łączą w sobie zaawansowane technologie z bazami dan ...
data dodania
2024-05-16 11:25:13
Transport kontenerowy drogą morską jest kluczowym elementem globalnego handlu, umożliwiając przewóz dużych ilości towarów między kontynentami. Proces ten jest złożony i obejmuje wiele etapów, od załadunku, przez nawigację, aż po rozładunek ...
Zobacz wszystkie artykuły