Tu jesteś
/ Strona Główna / Sport i Rekreacja /   Trener Personalny Patrycjusz Nikiel
Promuj ten wpis
Dane firmy

Trener Personalny Patrycjusz Nikiel

rok założenia 2018
Dane kontaktowe firmy
ul. Kolista 23
43-300 Bielsko-Biała
Śląskie
NIP: 937-265-81-95
REGON: 380616956
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Patrycjusz Nikiel to doświadczony trener personalny z Bielska-Białej, który oferuje usługi z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz treningu wytrzymałościowego. Wiedza i doświadczenie w dziedzinie treningu sprawiają, że potrafi dostosować plan treningowy do indywidualnych potrzeb i celów każdego klienta.

Usługi skierowane są do osób w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Trener Patrycjusz Nikiel dba o to, by każdy klient czuł się zmotywowany i podchodził do treningu z pozytywnym nastawieniem. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu osiągają oni najlepsze efekty w krótkim czasie.

Trening siłowy, który oferuje Patrycjusz Nikiel, jest idealny dla osób, które chcą zwiększyć swoją siłę i masę mięśniową. W swojej pracy wykorzystuje różne metody treningowe, dzięki czemu treningi są zróżnicowane i niezwykle efektywne.

Trening funkcjonalny to kolejna specjalizacja trenera Patrycjusza Nikiel. Dzięki niemu klienci zyskują większą sprawność i wytrzymałość. Trening funkcjonalny polega na wykonywaniu ćwiczeń, które mają na celu poprawić koordynację, równowagę oraz siłę mięśni brzucha i pleców. Trening ten jest doskonały dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i zdolność do wykonywania codziennych czynności.

Trening wytrzymałościowy to kolejny element oferty. W ramach treningu aerobowego klienci mają możliwość poprawić swoją wydolność i kondycję. Trening kondycyjny obejmuje takie aktywności jak bieganie, jazda na rowerze czy też pływanie. Trener Patrycjusz Nikiel dba o to, by każdy trening był zróżnicowany i odpowiednio dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Usługi trenera personalnego Patrycjusza Nikiel z Bielska-Białej to gwarancja profesjonalizmu, skuteczności i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu klienci osiągają najlepsze efekty w krótkim czasie.

Polecane z branży


Sport i Rekreacja
Silniejszy.pl
https://silniejszy.pl
Prohab.pl
http://www.prohab.pl
Banki i Finanse Biznes i Ekonomia Budownictwo Architektura Dom Mieszkanie Edukacja Nauka Technika Fora dyskusyjne Fotografia Hobby i Rozrywka Informacje i Media Inne Komputery i Internet Kultura i Sztuka Miasta Regiony Motoryzacja Muzyka Panstwo i Zycie Publiczne Praca i kariera Przyroda i Natura Restauracje Puby Kluby Sklepy internetowe Sport i Rekreacja Strony Prywatne Turystyka Wypoczynek Webmaster Hosting Wyszukiwarki i Katalogi Zagraniczne Zakupy Aukcje Gieldy Zdrowie Uroda Kondycja
Artykuły
data dodania
2024-03-29 13:48:09
Współczesne metody diagnozowania chorób wymagają precyzji i dokładności, a tomografia klatki piersiowej spełnia te wymagania, umożliwiając lekarzom detekcję nawet najmniejszych zmian w strukturach klatki piersiowej. Dzięki niezwykłej rozdzi ...
data dodania
2024-03-26 15:30:36
W dzisiejszych czasach, gdy wytrzymałość i bezpieczeństwo konstrukcji spawanych stanowią fundament nowoczesnej inżynierii, kluczowe znaczenie mają precyzyjne i regularne badania połączeń spawanych. Od sprawdzania jakości spoin przez nienisz ...
data dodania
2024-03-26 14:44:00
Czy marzysz o niezapomnianej majówce z rodziną w malowniczym górskim krajobrazie? Poznaj pakiety pełne atrakcji, które zapewnią rozrywkę zarówno dla małych, jak i dużych odkrywców. Od edukacyjnych ścieżek przyrodniczych po emocjonujące przy...
Zobacz wszystkie artykuły