(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   NGplast Sp. z o.o.
Promuj ten wpis
Dane firmy

NGplast Sp. z o.o.

rok założenia 2011
Dane kontaktowe firmy
ul. ul. Inwestycyjna 6
41-940 Piekary Śląskie
Śląskie
NIP: 645-253-60-67
REGON: 242986700
(32) 384 60 64
         323 846 064
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Firma NGplast - producent opakowań przemysłowych.

Specjalizujemy się w produkcji pojemników, pudeł, opakowań transportowych wielokrotnego użytku. Firma powstała w 2011r. i prężnie rozwija się na rynku rodzimym oraz zagranicznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesną halę produkcji oraz biuro projektowe, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo realizować zamówienia na najróżniejsze opakowania przemysłowe. Naszymi największymi odbiorcami są firmy z branży motoryzacyjnej, niejednokrotnie wykonywaliśmy projekty opakowań ze specjalnymi wymaganiami. Stawiamy na jakość oraz innowacyjne rozwiązania, zapraszamy do współpracy.

Nasze produkty wykonywane są z wykorzystaniem szerokiej gamy tworzyw sztucznych, szczególnie z płyt poipropylenowych. Wytwarzane przez nas dedykowane opakowania są lekkie, wytrzymałe i zapewniają jak najlepsze parametry zabezpieczające dla transportowanych części.

W ofercie posiadamy między innymi:

  • Pudła zbiorcze wielokrotnego użytku, pudełka fasonowe, danpla box, opakowania z pokrywą w różnorodnych konfiguracjach i wymiarach.
  • Skrzyniopalety plastikowe, bigboxy, pojemniki paletowe, kontenery paletowe otwarte i zamykane.
  • Kratownice do opakowań, wkłady kratowe.
  • Wkłady szyte, wkładki miękkie zabezpieczające do opakowań.
  • Przekłądki do opakowań, przegrody opakowaniowe, wkładki piankowe do opakowań.
  • Opakowania termoformowane, termoformowanie opakowania, termoformowane tacki transportowe.
  • Opakowania specjalne, opakowania na wymiar, opakowania transportowe, opakowania logistyczne, pojemniki do transportu części.

Opakowania wykonujemy na zamówienie, przyjmujemy zlecenia krótkich oraz długich serii. Świdczymy kompleksowe doradztwo oraz pomoc naszego doświadczonego zespołu. Najlepszą rekomendacją są nasze realizacje, opakowania ngplastu pracują u czołowych producentów automotive, marek takich jak; BMW, VW, Porsche. Wiemy jak sprostać najwyższym wymaganiom stawianym dla opakowań transportowych. Zapraszamy do współpracy.

NGplast Twój partner w opakowaniach.

 

Polecane z branży


Inne
Jedzenie dla kota - Friskies.pl
http://www.friskies.pl
Hurtownia Biżuterii Nostra
http://www.nostrajewellery.org
Artykuły
data dodania
2021-09-22 13:31:20

Higienizacja zębów powinna być regularnie wykonywana w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. W jej skład wchodzą najczęściej cztery zabiegi. Na czym polegają i co należy robić po ich wykonaniu. Odpowiedzi znajdziesz w naszym art...

data dodania
2021-08-20 13:01:31

Kleje montażowe One For All zgodnie ze swoją nazwą są po prostu bardzo uniwersalne. Jeśli więc poszukujesz rozwiązań, które umożliwiają zespojenie betonu, szkła, drewna, ceramiki i innych surowców bez kupowania odmiennych klejów, jest to od...

data dodania
2021-07-07 16:21:42

Suwnice zaliczane są do urządzeń dźwignicowych, które nierzadko wyposażone są we wciągniki linowe lub łańcuchowe. Co warto wiedzieć o zastosowaniu tych elementów w suwnicach? Czym różnić się będzie zastosowanie wciągników linowych i łańcuch...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl