Tu jesteś
/ Strona Główna / Restauracje Puby Kluby /   Katering Domówki
Promuj ten wpis
Dane firmy

Katering Domówki

rok założenia 2014
Dane kontaktowe firmy
ul. Nowa 10
41-215 Sosnowiec
Śląskie
NIP: 644-143-57-82
REGON: 277158189
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Mam na imię Lucyna, od kilkunastu lat pracuję zawodowo w branży gastronomicznej. Zajmowałam się organizacją żywienia zbiorowego, kompleksową organizacją imprez również masowych. Posiadam uprawnienia HAACP oraz dyplom dietetyka żywieniowego. Gwarantuje profesjonalne doradztwo w każdym aspekcie przygotowania i zaplanowania przyjęcia. Zapraszam - Katering Śląsk.

Moi klienci mogą zająć się zaproszonymi gośćmi i celebrowaniem ważnych uroczystości, a my zajmiemy się organizacją przyjęcia, przygotowaniem i podanie poczęstunku.

Dzięki zdobytym kwalifikacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej posiadam wszechstronne umiejętności w doborze menu oraz napojów i alkoholi stosownie do okoliczności. Moja firma (Katering Śląsk) zapewnia dekoracją stołów oraz podawanych potraw. Na Państwa życzenia dekoruję także salę lub wybrane miejsce imprezy.

Poza bogatym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, nasza firma gwarantuje także wysokiej jakości sprzęt na którym są przygotowywate i serwowane nasze posiłki. Przy organizacji imprez domowych nie muszą się Państwo martwić brakiem jednakowej zastawy, sztućców, szkalnek itp. Nasza firma umożliwia wyposażenie pięknie zdobionej wysokiej jakości zastawy stołowej, sprzętu gastronomicznego, termosów gastronomicznych, ekspressu do kawy itp. Wszystko co jest potrzebne aby przyjęcie w Państwa domu mogło cechowac się nowoczesnym i eleganckim stylem.

Oferujemy do dyspozycji:

 

  • obrusy plamoodporne
  • materiały dekoracyjne w różnych kolorach
  • zastawę kuchenną
  • zastawę kawową
  • sztućce
  • szklanki, kieliszki
  • ekspress do kawy
  • podgrzewacz do utrzymania temperatury serwowanych posiłków
  • eleganckie patery na zimną płytę

Szybkie tempo życia oraz brak czasu sprawiają, że często rezygnujemy ze spotkań ze znajomymi orach organizacji ważnych uroczystości. Dzięki Projektowi Domówka i poradom Speca od Imprez będziesz mógł cieszyć się spotkaniem ze znajomymi i przyjaciółmi bez wysiłku i walki z czasem, My zajmiemy się organizacją.

Polecane z branży


Restauracje Puby Kluby
Horart.com
http://www.horart.com
Willamagiera.pl
http://www.willamagiera.pl
Artykuły
data dodania
2023-01-20 15:16:04

W obecnych czasach coraz częściej słyszy się o coworkingu, czyli innowacyjnym modelu pracy zdalnej. Na czym właściwie polega to rozwiązanie i kto z niego korzysta? Jakie korzyści wiążą się z coworkingiem? Na te pytania odpowiemy w poniższym...

data dodania
2022-12-22 10:24:13

W obecnych czasach coraz więcej firm promuje siebie i swoją działalność w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie czy Facebooku. Budowanie świadomości marki, realnie wpływa na decyzje konsumentów i pozwala zdobyć ich zaufanie....

data dodania
2022-12-14 14:37:31

Szukasz personalizowanego prezentu dla drugiej połówki? Kup coś wyjątkowego, obok czego nie będzie się dało przejść obojętnie. Doskonałym przykładem są kryształy 3D z grawerem, dzięki którym wyrazisz swoje uczucia i sprawisz, że bliska Ci o...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl
oddobrejstrony.pl