(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Dom Mieszkanie /   Józef Kufel Nieruchomości
Promuj ten wpis
Dane firmy

Józef Kufel Nieruchomości

Dane kontaktowe firmy
ul. al. Piłsudskiego 34/1
34-300 Żywiec
Śląskie
NIP: 553-132-94-80
REGON: 240285436
(33) 860 05 55
         601 996 588
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Jesteś właścicielem nieruchomości, którą chciałbyś bezpiecznie i szybko sprzedać lub wynająć? Skontaktuj się z beskidzką agencją nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości! 

JKN to jedna z najdłuższych stażem, profesjonalnych agencji nieruchomości działających na rynku nieruchomości obejmujących powiaty bielski i żywiecki oraz miasto Bielsko-Biała. Posiada swoje biura w Żywcu (al. Piłsudskiego 34/1) i w Bielsku-Białej (ul. Stojałowskiego 32, I piętro, pok. 1).

Agencja nieruchomości JKN (Józef Kufel Nieruchomości) specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami (domami, mieszkaniami, działkami i nieruchomościami komercyjnymi), w wycenie nieruchomości oraz poszukiwaniu nieruchomości na zamówienie i według wytycznych klientów.

W ramach ścisłej współpracy z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, oferuje swoim klientom również tanie ubezpieczenia nieruchomości, gotowe projekty domów i garaży oraz doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.

W swoim przeszło 20-letnim istnieniu na beskidzkim rynku nieruchomości obsłużyła kilkaset klientów indywidualnych i biznesowych, którzy doceniają ją za profesjonalizm i terminowość świadczonych usług oraz zaangażowanie w osiąganie wspólnie ustalonych celów.

Polecane z branży


Dom Mieszkanie
Okna drewniane
http://www.kowalscy.pl
Megaplast - producent okien
https://www.megaplast.pl
Artykuły
data dodania
2022-01-19 15:30:39

Jeśli chcemy komfortowo wypoczywać i efektywnie pracować to wybór rodzaju oświetlenia powinien być dopasowany do konkretnego wnętrza. Nie ma uniwersalnych lamp, które zapewnią odpowiedni komfort w każdym pomieszczeniu, liczy się nie tylko m...

data dodania
2022-01-18 09:56:00

Każdej osobie organizującej transmisję na żywo za pośrednictwem YouTube zależy na jak największej liczbie widzów. Ma to ogromne znaczenie wizerunkowe i jest doskonałym napędem do rozwoju Twojego kanału społecznościowego. Liczy się każdy ucz...

data dodania
2021-12-09 15:26:57

Wizyta w profesjonalnie prowadzonym skupie aut może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Co najważniejsze w takim miejscu można nie tylko sprzedać swoje użytkowane auto, ale też kupić nowy samochód. W razie potrzeby w grę...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl