(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   IMPET Sp. z o.o. - transport i spedycja oraz magazynowanie
Promuj ten wpis
Dane firmy

IMPET Sp. z o.o. - transport i spedycja oraz magazynowanie

rok założenia 1984
Dane kontaktowe firmy
ul. Czermin 61
39-304 Czermin
Podkarpackie
NIP: 817-207-17-86
REGON: 690581896
(17) 774 03 42
         697 882 892
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Transport Grecja, Ukraina, Mołdawia i inne kraje europejskie

także transport Niemcy, Macednia, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Czechy i inne kraje

Firma transportowa IMPET z miejscowości Czermin w woj. podkarpackim to bardzo dobrze znany biznesowy partner, którego specjalizacją już od 1984r jest i był transport krajowy i międzynarodowy towarów realizowany przy pomocy własnej floty w większości zleceń. Posiadamy w swojej flocie nowoczesne zestawy typu tir, o ładowności 24 ton i pojemności 34 europalet. W ofercie poza standardem również naczepy mega z podnoszonym dachem. Specjalizacją naszą jest przewóz różnego rodzaju i typu towarów do i z Polski w obrębie w/w krajów ale również inne kierunki powiązane z tymi krajami oraz całkiem nowe relacje europejskie.

Nie tylko transport, również spedycja

Poza transportem firma posiada wyspecjalizowanych spedytorów, którzy przyjmują i przekazują do odpowiednich partnerów zlecenia. Dlatego też poza naszą flotą, oferujemy również inne dostosowane do zleceń samochody tak aby zoptymalizować Państwa koszty do minimum. Flota partnerów to sprawdzone i rzetelne firmy, które realizują dla nas tysiące zleceń rocznie w oparciu o pełne zaufanie i zadowolenie klienta. Dostarczamy ładunki szybko, na czas i w konkurencyjnej ofercie. Dla stałych zleceń i ładunków atrakcyjne warunki współpracy. Spedycja krajowa jak również spedycja międzynarodowa to nasi pracownicy, którzy znają doskonale rynek krajowy i europejski, zagraniczny.

Magazynowanie

Poza usługami transportowymi firma nasza to własny magazyn znajdujący się w woj. podkarpackim w Czerminie. Pozwala on na przeładunki gdyż jest to także poza buforem magazyn przeładunkowy. Dzięki niemu optymalizujemy idealnie koszt transportu gromadząc towar na jednoski samochodowe lub doładowania - transport drobnicowy. Magazynowanie towarów w firmie IMPET to konkurencyjne ceny i tanie magazynowanie.

Polecane z branży


Motoryzacja
Auto części - filtry samochodowe
http://www.autoczesci.biz
Auto Od Nowa
http://autoodnowa.net
Artykuły
data dodania
2022-09-23 09:37:55

Organizacja małego biura nie jest łatwym zadaniem. Na niewielkiej przestrzeni trzeba bowiem ulokować wszystkie najpotrzebniejsze meble, sprzęty i akcesoria, których potrafi być naprawdę dużo. Bardzo ważne jest więc podejście do tego zadania...

data dodania
2022-09-19 09:50:04

Strój roboczy powinien zapewniać nie tylko wygodę pracownikom, ale być też żywą reklamą lokalu i jego kierownictwa. Sprawdźmy zatem, jak powinien wyglądać profesjonalny ubiór kelnera i kelnerki.

 

Klienci restauracji i innych loka...

data dodania
2022-09-16 11:39:33

Chcesz przygotować urodzinowy wypiek, ale mówisz o sobie: „nie mam ręki do ciast”?  Nie tylko Ty! W naszym artykule dowiesz się, gdzie zamówić tort urodzinowy online i jak wybrać smak, który trafi w kubki smakowe wszystkich zebranych gości....

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl