Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   How How | Film - Animacja
Promuj ten wpis
Dane firmy

How How | Film - Animacja

Dane kontaktowe firmy
ul. Reymonta 15/3
60-791 Poznań
Wielkopolskie
NIP: 779-236-10-29
REGON: 301162652
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Witamy w świecie filmu i animacji czyli How How

HowHow to wytwórnia filmów i animacji położona w samym cetrum Poznania. Studio zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową – z jednej strony realizacjami video – filmami reklamowymi, produktowymi, korporacyjnymi, z drugiej – animacjami zarówno 2D, jak i 3D.

Nasze studio produkcyjne oferuje kompletny zestaw usług filmowych. Od kreacji, przez prace literackie, realizację pomysłu jak i postprodukcję. Dysponuje halą zdjęciową oraz zapleczem technicznym pozwalającym na profesjonalną produkcję audiowizualną.

How How Produkcja filmów i animacji

Kreatywny zespół How How składa się profesjonalistów filmowych, których pasją jest obraz ruchomy. Każdy z projektów jest traktowany indywidualnie, z zaangażowaniem odpowiednich osób oraz środków technicznych. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane techniki filmowe, animację, montaż, cyfrowe efekty specjalne oraz profesjonalne udźwiękowienie materiału filmowego.

Przy naszych realizacjach korzystamy z nowoczesnego sprzętu filmowego, cały czas testując nowe technologie. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu pozwalającego na obsługę małych i średnich planów filmowych.

How How zajmuje się tworzeniem filmów animowanych – zarówno w technice 2D, jak i 3D. W naszym portfolio posiadamy wiel realizacji takich jak:

  • filmy reklamowe
  • filmy produktowe
  • filmy korporacyjne
  • filmy promocyjne
  • animowane teledyski
  • filmy wizerunkowe
  • bilbordy sponsorskie
  • explainery video
  • reklamy telewizyjne

Zaufały nam największe firmy w Polsce. W protfoli realizacji posuiadamy takie marki jak: Nivea, Gerda, Deutsche  Bahn, Cin&Cin, Orlen, Poczta Polska, Amica, Kompania Piwowarska i wiele innych. Dlatego uważamy, ze Ty też możesz nam zaufać. Stworzymy dla Ciebie film lub animacje na anjwyższym poziomie. Zapraszamy do HowHow.

Polecane z branży


Kultura i Sztuka
Dom kultury w Ksawerowie
http://kultura-ksawerow.pl
Banki i Finanse Biznes i Ekonomia Budownictwo Architektura Dom Mieszkanie Edukacja Nauka Technika Fora dyskusyjne Fotografia Hobby i Rozrywka Informacje i Media Inne Komputery i Internet Kultura i Sztuka Miasta Regiony Motoryzacja Muzyka Panstwo i Zycie Publiczne Praca i kariera Przyroda i Natura Restauracje Puby Kluby Sklepy internetowe Sport i Rekreacja Strony Prywatne Turystyka Wypoczynek Webmaster Hosting Wyszukiwarki i Katalogi Zagraniczne Zakupy Aukcje Gieldy Zdrowie Uroda Kondycja
Artykuły
data dodania
2024-03-29 13:48:09
Współczesne metody diagnozowania chorób wymagają precyzji i dokładności, a tomografia klatki piersiowej spełnia te wymagania, umożliwiając lekarzom detekcję nawet najmniejszych zmian w strukturach klatki piersiowej. Dzięki niezwykłej rozdzi ...
data dodania
2024-03-26 15:30:36
W dzisiejszych czasach, gdy wytrzymałość i bezpieczeństwo konstrukcji spawanych stanowią fundament nowoczesnej inżynierii, kluczowe znaczenie mają precyzyjne i regularne badania połączeń spawanych. Od sprawdzania jakości spoin przez nienisz ...
data dodania
2024-03-26 14:44:00
Czy marzysz o niezapomnianej majówce z rodziną w malowniczym górskim krajobrazie? Poznaj pakiety pełne atrakcji, które zapewnią rozrywkę zarówno dla małych, jak i dużych odkrywców. Od edukacyjnych ścieżek przyrodniczych po emocjonujące przy...
Zobacz wszystkie artykuły