(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   How How | Film - Animacja
Promuj ten wpis
Dane firmy

How How | Film - Animacja

Dane kontaktowe firmy
ul. Reymonta 15/3
60-791 Poznań
Wielkopolskie
NIP: 779-236-10-29
REGON: 301162652
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Witamy w świecie filmu i animacji czyli How How

HowHow to wytwórnia filmów i animacji położona w samym cetrum Poznania. Studio zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową – z jednej strony realizacjami video – filmami reklamowymi, produktowymi, korporacyjnymi, z drugiej – animacjami zarówno 2D, jak i 3D.

Nasze studio produkcyjne oferuje kompletny zestaw usług filmowych. Od kreacji, przez prace literackie, realizację pomysłu jak i postprodukcję. Dysponuje halą zdjęciową oraz zapleczem technicznym pozwalającym na profesjonalną produkcję audiowizualną.

How How Produkcja filmów i animacji

Kreatywny zespół How How składa się profesjonalistów filmowych, których pasją jest obraz ruchomy. Każdy z projektów jest traktowany indywidualnie, z zaangażowaniem odpowiednich osób oraz środków technicznych. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane techniki filmowe, animację, montaż, cyfrowe efekty specjalne oraz profesjonalne udźwiękowienie materiału filmowego.

Przy naszych realizacjach korzystamy z nowoczesnego sprzętu filmowego, cały czas testując nowe technologie. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu pozwalającego na obsługę małych i średnich planów filmowych.

How How zajmuje się tworzeniem filmów animowanych – zarówno w technice 2D, jak i 3D. W naszym portfolio posiadamy wiel realizacji takich jak:

  • filmy reklamowe
  • filmy produktowe
  • filmy korporacyjne
  • filmy promocyjne
  • animowane teledyski
  • filmy wizerunkowe
  • bilbordy sponsorskie
  • explainery video
  • reklamy telewizyjne

Zaufały nam największe firmy w Polsce. W protfoli realizacji posuiadamy takie marki jak: Nivea, Gerda, Deutsche  Bahn, Cin&Cin, Orlen, Poczta Polska, Amica, Kompania Piwowarska i wiele innych. Dlatego uważamy, ze Ty też możesz nam zaufać. Stworzymy dla Ciebie film lub animacje na anjwyższym poziomie. Zapraszamy do HowHow.

Polecane z branży


Kultura i Sztuka
Pokazy tańca ArtShow - grupy taneczne
http://www.artshow.net.pl/
PlanetFilm - serwis filmowy
http://planetfilm.pl/
Artykuły
data dodania
2022-09-27 13:33:49

Blog po angielsku to ogromny potencjał jeśli chodzi o pozyskiwanie ruchu na stronie, lepsze wskaźniki SEO oraz możliwości dodatkowego zarobku. W tym artykule wyjaśniamy, do czego może przydać się copywriting angielski oraz dlaczego potrzebn...

data dodania
2022-09-23 09:37:55

Organizacja małego biura nie jest łatwym zadaniem. Na niewielkiej przestrzeni trzeba bowiem ulokować wszystkie najpotrzebniejsze meble, sprzęty i akcesoria, których potrafi być naprawdę dużo. Bardzo ważne jest więc podejście do tego zadania...

data dodania
2022-09-19 09:50:04

Strój roboczy powinien zapewniać nie tylko wygodę pracownikom, ale być też żywą reklamą lokalu i jego kierownictwa. Sprawdźmy zatem, jak powinien wyglądać profesjonalny ubiór kelnera i kelnerki.

 

Klienci restauracji i innych loka...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl