Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   FOLREC KRZYSZTOF RESZELSKI
Promuj ten wpis
Dane firmy

FOLREC KRZYSZTOF RESZELSKI

rok założenia 2013
Dane kontaktowe firmy
ul. Roszarnicza 22A
63-230 Witaszyce
Wielkopolskie
NIP: 617-208-28-95
REGON: 302378408
(66) 145 53 62
         783 545 948
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Firma Folrec działa na Polskim rynku już do roku 2013. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło na wykonywanie poszczególnych usług na najwyższym poziomie nie tylko na terenie Polski, ale także w Szwecji, Niemczech, Danii oraz Holandii. Jakość świadczonych przez Nas usług stawiana jest bardzo wysoko, dlatego starannie dobieramy pracowników firmy, aby tworzyć zgrany i kompetentny zespół. Osoby zatrudnione posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu każde zlecenie wykonywane jest z pełnym profesjonalizmem. Oprócz wykwalifikowanej kadry, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty potrzebne, aby rzetelnie móc prowadzić firmę godną zaufania. Firma Folrec współpracuje jedynie z partnerami godnymi zaufania, którzy również stawiają na jakość i profesjonalizm.

 

Oferta firmy Folrec zawiera rozwiązania z których chętnie korzystają Klienci z całej Polski, a Nasi pracownicy z pełnym sukcesem dokonują instalacji tak, aby Państwa w pełni zadowolić. Jedną z usług jest system mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacja, która popularnym rozwiązaniem pomagającym odzyskać zimą nawet 94% ciepła. Klienci coraz częściej korzystają również z usługi instalacji fotowoltaicznej. Zamiana promieniowania słonecznego na energię elektryczną daje ogromne korzyści finansowe.

 

Klimatyzacja pozwala na chłodzenie i oczyszczanie powietrza, a zimą na jego ogrzewanie. Dzięki tym istotnym funkcją, stała się ona nieodłącznym elementem w wielu polskich domach. Innym ekologicznym rozwiązaniem montowanym w domach Klientów firmy Folrec są pompy ciepła. Obniżają one koszty ogrzewania oraz są bardzo bezpieczne dla domowników.

 

Inne instalacje, które są możliwe dzięki pracownikom firmy Folrec to:

 

  • gruntowy wymiennik ciepła,
  • folia grzewcza,
  • elektryczne kable grzejne,
  • płyta fundamentowa,

 

Jakość firmy Folrec przejawia się także w materiałach wykorzystywanych w pracy, jak również nowoczesnych i skutecznych rozwiązaniach. Wszelkie produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości oraz działają niezawodnie dla wszystkich Klientów, których z roku na rok przybywa coraz więcej. Ciągłe szkolenia pracowników doprowadzają do poszerzania potrzebnej wiedzy oraz do wprowadzania wielu innowacji, które unowocześniają usługi Naszej firmy. Wsłuchując się w potrzeby współczesnego świata zdecydowaliśmy się na nowoczesne rozwiązania energooszczędne, a więc zaczęliśmy stawiać domy prefabrykowane/energooszczędne.

 

Oferujemy Państwu również profesjonalną pomoc w zakresie instalacji systemów wentylacyjnych. Niejednokrotnie Klienci potrzebowali porady, gdyż cały proces budowy nowego domu wymaga wielu ważnych decyzji. Z tego właśnie powodu Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich potrzebnych informacji i odpowiedzą na nurtujące pytania. Najczęściej poruszane kwestie zostały zamieszczone na Naszej stronie internetowej. Zapewniamy także wykonanie potrzebnego projektu, który jest nieodłącznym i koniecznym elementem procesu powstawania wszelkiej instalacji. Dzięki niemu możliwe jest również wykonanie dokładnej wyceny. Pracownicy wykonają także dla Państwa profesjonalny montaż zgodnie z założeniami projektu.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji lub w razie jakichkolwiek wątpliwości. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych przez Nas usług oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie.

www.folrec.pl

Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Moderna - Projekty rezydencji
http://www.projekty-moderna.pl
MMAD IV
http://www.domygorzow.eu
Banki i Finanse Biznes i Ekonomia Budownictwo Architektura Dom Mieszkanie Edukacja Nauka Technika Fora dyskusyjne Fotografia Hobby i Rozrywka Informacje i Media Inne Komputery i Internet Kultura i Sztuka Miasta Regiony Motoryzacja Muzyka Panstwo i Zycie Publiczne Praca i kariera Przyroda i Natura Restauracje Puby Kluby Sklepy internetowe Sport i Rekreacja Strony Prywatne Turystyka Wypoczynek Webmaster Hosting Wyszukiwarki i Katalogi Zagraniczne Zakupy Aukcje Gieldy Zdrowie Uroda Kondycja
Artykuły
data dodania
2023-09-25 14:37:01
Zbliżający się koniec roku to czas pełen radosnych oczekiwań i planowania tego, w jaki sposób najlepiej pożegnać 2023 rok. Spędzenie tego czasu w hotelu może okazać się strzałem w dziesiątkę. Oto kilka powodów, dla których sylwester w hotel ...
data dodania
2023-08-24 13:15:31
Wynajmowanie mieszkania obcokrajowcom może być doskonałym sposobem na uzyskanie dodatkowych dochodów, ale również wiązać się z pewnymi trudnościami. Aby zapewnić sobie spokój i pewność prawna, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. W...
data dodania
2023-08-07 14:23:22
W dzisiejszym świecie, gdzie dominują media cyfrowe, wygląd firmy w Internecie ma ogromne znaczenie. Fotografia odgrywa kluczową rolę w budowaniu wizerunku firmy, wpływając na to, jak jest postrzegana przez klientów. Właśnie dlatego profesj ...
Zobacz wszystkie artykuły