(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Muzyka /   FOKUS GROUP Michał Margas
Promuj ten wpis
Dane firmy

FOKUS GROUP Michał Margas

Dane kontaktowe firmy
ul. Orlik Ruckemanna 55/10
42-202 Częstochowa
Śląskie
NIP: 949-221-82-05
REGON: 367557936
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Od lat organizujemy dla Państwa wesela z klasą. Dzięki wieloletniej obecności w czołówce firm eventowych, wypracowaliśmy własne standardy proponowanych Państwu usług. Z przyjemności a poprowadzimy Państwa wesele na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Ogromna wiedza oraz perfekcyjna znajomość branży są gwarancją Państwa satysfakcji.

W Fokus Group współpracujemy z DJ-ami na wesele, topowymi  artystami  estradowymi, którzy doświadczenie zdobywali u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. To dla Państwa życzenie zaśpiewają najciekawsze głosy, znane z takich programów telewizyjnych jak „Must be the Music” czy „The Voice of Poland” jak również inni, zdolni wokaliści. Idealnie łączymy występ DJ-a na wesele z koncertem na żywo. To właśnie u nas grają także wybitni saksofoniści, skrzypkowie i gitarzyści. To sprawia, że jesteśmy najciekawszą grupą muzyczną w Polsce.

W naszej bogatej ofercie usług proponujemy Państwu nie tylko DJ-a i wodzireja na wesele, ale o wiele więcej. Pracują dla nas najbardziej komunikatywni i profesjonalni artyści, których łączy pasja do muzyki i zamiłowanie do eleganckich imprez.

Dzięki ogromnej wrażliwości estetycznej, nasze imprezy są zawsze eleganckie, w dobrym guście i pełne klasy. W naszej ofercie DJ-a na wesele macie Państwo do dyspozycji najlepszego profesjonalistę na Śląsku.

Doskonale wiemy jak bawić Państwa gości, bo sami kreujemy trendy w branży. Tym samym gwarantujemy Państwu najwyższy profesjonalizm i ekskluzywny klimat imprezy.

Najlepiej wiemy, jak ważna jest oprawa muzyczna wesela. Dlatego proponujemy Państwu DJ-a na wesele, którego cena jest indywidualnie dopasowana do Państwa oczekiwań.

 

 

Polecane z branży


Muzyka
OGAE Polska | Konkurs Piosenki Eurowizji
http://www.eurowizja.org/
Zespół muzyczny - Chriseen.pl
http://chriseen.pl
Artykuły
data dodania
2021-06-15 14:40:35

Pandemia koronawirusa z pewnością mocno odbiła się na nas wszystkich, ograniczając wiele możliwości, w szczególności możliwość samorozwoju i kształcenia się. Na szczęście dzięki dobrodziejstwu internetu nic nie jest stracone. Swoje kompeten...

data dodania
2021-06-14 12:34:16

Robienie zakupów spożywczych raz w tygodniu pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Zaglądanie do sklepów kilka razy w tygodniu sprawia natomiast, że kupujemy zbędne rzeczy, niepotrzebnie powiększając końcowy rachunek. Warto wyeliminować...

data dodania
2021-05-31 10:25:39

Obecnie mało która firma decyduje się na budowę własnego magazynu. Coraz większą popularnością cieszą się magazyny na wynajem, często skrojone idealnie według potrzeb konkretnego najemcy. Jakie możliwości oferuje rynek wynajmu magazynów w P...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl