Tu jesteś
/ Strona Główna / Muzyka /   FOKUS GROUP Michał Margas
Promuj ten wpis
Dane firmy

FOKUS GROUP Michał Margas

Dane kontaktowe firmy
ul. Orlik Ruckemanna 55/10
42-202 Częstochowa
Śląskie
NIP: 949-221-82-05
REGON: 367557936
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Od lat organizujemy dla Państwa wesela z klasą. Dzięki wieloletniej obecności w czołówce firm eventowych, wypracowaliśmy własne standardy proponowanych Państwu usług. Z przyjemności a poprowadzimy Państwa wesele na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Ogromna wiedza oraz perfekcyjna znajomość branży są gwarancją Państwa satysfakcji.

W Fokus Group współpracujemy z DJ-ami na wesele, topowymi  artystami  estradowymi, którzy doświadczenie zdobywali u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. To dla Państwa życzenie zaśpiewają najciekawsze głosy, znane z takich programów telewizyjnych jak „Must be the Music” czy „The Voice of Poland” jak również inni, zdolni wokaliści. Idealnie łączymy występ DJ-a na wesele z koncertem na żywo. To właśnie u nas grają także wybitni saksofoniści, skrzypkowie i gitarzyści. To sprawia, że jesteśmy najciekawszą grupą muzyczną w Polsce.

W naszej bogatej ofercie usług proponujemy Państwu nie tylko DJ-a i wodzireja na wesele, ale o wiele więcej. Pracują dla nas najbardziej komunikatywni i profesjonalni artyści, których łączy pasja do muzyki i zamiłowanie do eleganckich imprez.

Dzięki ogromnej wrażliwości estetycznej, nasze imprezy są zawsze eleganckie, w dobrym guście i pełne klasy. W naszej ofercie DJ-a na wesele macie Państwo do dyspozycji najlepszego profesjonalistę na Śląsku.

Doskonale wiemy jak bawić Państwa gości, bo sami kreujemy trendy w branży. Tym samym gwarantujemy Państwu najwyższy profesjonalizm i ekskluzywny klimat imprezy.

Najlepiej wiemy, jak ważna jest oprawa muzyczna wesela. Dlatego proponujemy Państwu DJ-a na wesele, którego cena jest indywidualnie dopasowana do Państwa oczekiwań.

 

 

Polecane z branży


Muzyka
Studio nagrań - realizacjadzwieku.edu.pl
http://realizacjadzwieku.edu.pl
Dariuszy Woźny - DJ na wesele z Wrocławia
http://dj-wesele-wroclaw.pl
Banki i Finanse Biznes i Ekonomia Budownictwo Architektura Dom Mieszkanie Edukacja Nauka Technika Fora dyskusyjne Fotografia Hobby i Rozrywka Informacje i Media Inne Komputery i Internet Kultura i Sztuka Miasta Regiony Motoryzacja Muzyka Panstwo i Zycie Publiczne Praca i kariera Przyroda i Natura Restauracje Puby Kluby Sklepy internetowe Sport i Rekreacja Strony Prywatne Turystyka Wypoczynek Webmaster Hosting Wyszukiwarki i Katalogi Zagraniczne Zakupy Aukcje Gieldy Zdrowie Uroda Kondycja
Artykuły
data dodania
2023-11-30 09:57:56
W ostatnich latach rosnące wyzwanie starzenia się społeczeństwa w Niemczech stworzyło ogromne zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę nad osobami starszymi. Z tego powodu coraz więcej opiekunek z różnych krajów decyduje się na podjęcie prac ...
data dodania
2023-11-28 08:30:00
Budowa domu to ważny krok w procesie inwestycyjnym, który wymaga starannej analizy, planowania i współpracy z profesjonalnym architektem. Projekty bliźniaków stają się coraz bardziej popularne ze względu na efektywność przestrzenną i możliw ...
data dodania
2023-11-28 08:21:24
Zaplanowanie udanego spotkania zawodowego to zadanie wymagające precyzji i dokładnego planowania. Jednym z kluczowych elementów jest wybór odpowiedniej sali szkoleniowej, a Zakopane staje się coraz bardziej atrakcyjnym obszarem dla przeprow ...
Zobacz wszystkie artykuły