(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Aneta kreuje Aneta Majewska
Promuj ten wpis
Dane firmy

Aneta kreuje Aneta Majewska

rok założenia 2014
Dane kontaktowe firmy
ul. Matejki 9
91-402 Łódź
Łódzkie
NIP: 601-005-91-85
REGON: 101772428
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Salon fryzjerski i kosmetyczny "Aneta kreuje" znajduje się w Łodzi przy ul. Jana Matejki 9; niedaleko Ronda Solidarności (centrum Łodzi, na granicy dzielnic: Śródmieście, Widzew i Bałuty).

W ofercie studia urody "Aneta kreuje" znajdują się kompleksowe usługi fryzjerskie, kosmetyczne, masaż, fish spa, dietetyk i inne.

Salon fryzjersko-kosmetyczny akceptuje płatności kartami płatniczymi.

Fryzjerstwo i kosmetyka w salonie urody "Aneta kreuje" wykonywane są z uwzględnieniem wysokich standardów obsługi klienta i jakości. Pracownicy poddawani są cyklicznym szkoleniom i ocenom.

Studio fryzjersko-kosmetyczne "Aneta kreuje" jest miejscem przyjaznym dla dzieci i matek. W salonie znajduje się kącik zabaw dla dzieci, jest również telewizor z podłączoną konsolą do gier, a także nielimitowany bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Z innych ułatwień: pod salonem są miejsca parkingowe na bezpłatnym parkingu strzeżonym (zamykany teren szlabanem i portier). Salon zapewnia wjazd osobom niepełnosprawnym na wózkach, a także matkom z wózkami dziecięcymi. Można zaparkować rowerem lub zostawić psa przed budynkiem salonu.

Salon "Aneta kreuje" jest miejscem przeznaczonym również dla mężczyzn (fryzjer męski i kosmetyka dla mężczyzn). W studiu wykonywane są awangardowe strzyżenia męskie, a także specjalistyczne zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn; depilacje oraz masaże.

W ofercie są usługi fryzjerskie i kosmetyczne wykonywane w domu klienta. Usługi mobilne (dojazd do klienta) w Łodzi i okolicach - polecany jest głównie w przypadku ślubów i wesel oraz innych uroczystości. Kosmetyczki i fryzjerki pracujące w salonie urody "Aneta kreuje" specjalizują się w makijażach ślubnych i upięciach wieczorowych i ślubnych.

Masaże wykonywane w salonie są przez profesjonalnych masażystów i fizjoterapeutów.

Innowacyjną usługą w salonie są spotkania z dietetykiem. Dietetyk zajmuje się ustanawianiem diety umożliwiającej skuteczne schudnięcie bądź nabranie beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

 

Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
DENTESTIKA Stomatolog Wrocław
http://www.dentestika.pl
Kolagen Naturalny Colway
http://sklep-colway.pl
Sosrodzice - porady dla rodziców
http://www.sosrodzice.pl
Artykuły
data dodania
2021-12-01 14:40:13

By móc w pełni legalnie i w sposób bezpieczny transportować żywność, niezbędne jest uprzednie wykonanie wymaganych analiz. Przewóz produktów spożywczych to złożony proces, wymagający spełnienia odpowiednich wymagań. Co trzeba wiedzieć, zani...

data dodania
2021-11-29 12:12:46

Folie termokurczliwe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań rynkowych w momencie, gdy chodzi o skuteczne zabezpieczenie wysyłanych produktów lub opakowań. Wykorzystywane m.in. na terenie zakładów produkcyjnych oraz w przemyśle. Materiał o...

data dodania
2021-09-22 13:31:20

Higienizacja zębów powinna być regularnie wykonywana w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. W jej skład wchodzą najczęściej cztery zabiegi. Na czym polegają i co należy robić po ich wykonaniu. Odpowiedzi znajdziesz w naszym art...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl