Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp z o.o.
Promuj ten wpis
Dane firmy

AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp z o.o.

Dane kontaktowe firmy
ul. Świeradowska 51/57
50-559 Wrocław
Dolnośląskie
NIP: 899-266-47-69
REGON: 020936750
(71) 336 95 21
         502 460 331
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

AFK Centrum Obsługi Biznesu, to biuro rachunkowe świadczące kompleksowe usługii dla firm, w tym m.in.:

 • Księgowość

Prowadzimy kompleksową obsługę księgową firm jednoosobowych, mikro-firm, startupów, średnich przedsiębiorstw, spółek z o.o. i spółek akcyjnych. Z naszych usług księgowych korzystają organizacje pożytku publicznego, w tym fundacje i stowarzyszenia. Rozliczamy, doradzamy, optymalizujemy podatkowo. W naszej ofercie jest pełna księgowość i pozostałe usługi księgowe. Solidnie i za niewielkie pieniądze poprowadzimy: księgę przychodów i rozchodów, kartę podatkową, ewidencję sprzedaży, ewidencję przebiegu pojazdu i księgi rachunkowe. Sporządzimy też sprawozdania finansowe.

 • Kadry i Płace

Sukces firmy tworzą ludzie. Wspieramy więc działy HR i obsługujemy listy płac świadcząc obsługę kadrowo-płacową. Administrujemy procesem naliczania płac (payroll) i zarządzania kadrami. Do naszych zadań należą m.in.: sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, wyliczanie urlopu, zgłoszenia do ZUS, rozliczanie rachunków, delegacji, sporządzanie umów, itp.

 • Wirtualne Biuro

W Wirtualnym Biurze zapewniamy pełen outsourcing obsługi biurowej. Wynajmiesz u nas adres i zarejestrujesz pod nim swoją firmę. Dzięki temu znacząco zredukujesz koszty związane z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. Do tego uzyskasz pomoc księgowej, wsparcie doradcy biznesowego i wynajmiesz sale na spotkanie biznesowe, rekrutację pracowników czy szkolenie. Wszystko w jednym miejscu.

 • Rejestracja firmy

Założenie własnej firmy to nic trudnego. Z Biurem Rachunkowym AFK łatwo otworzysz swój biznes. Podpowiemy jaką formę prawną może mieć Twoja działalność gospodarcza  i jakich formalności trzeba dopełnić podczas rejestracji firmy. Pomożemy krok po kroku w rejestracji działalności gospodarczej. W AFK nie tylko zarejestrujesz firmę w prestiżowej lokalizacji w centrum Wrocławia. U nas również wynajmiesz adres dla firmy na swoją siedzibę, uzyskasz adres, na który będzie spływać Twoja papierowa korespondencja firmowa, której skan będziesz otrzymywać na maila  a także otrzymasz pomoc księgowej i wsparcie doradcy biznesowego.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług biura rachunkowego AFK?

 • Naszą domeną jest pełen outsourcing usług księgowych - prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną firm, fundacji oraz stowarzyszeń.
 • Mamy ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze księgowej, podatkowej i zarządczej oraz controllingu.
 • Do tej pory obsłużyliśmy ponad 350 firm.
 • Zatrudniamy ponad 20 specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu możesz liczyć na fachowe porady księgowe i pomoc księgowej.
 • Oferujemy wsparcie przy rejestracji firmy.
 • Prowadzimy  wirtualne biuro z wynajmem adresu na siedzibę firmy we Wrocławiu.
 • Pracujemy na nowoczesnym systemie ERP enova365, co przekłada się na bezpieczeństwo i szybkość świadczonych usług księgowych oraz usług kadrowo-płacowych.

Dla kogo nasze usługi księgowe?

Księgowość dla startupów i małych firm 

Usługi księgowe Biura Rachunkowego AFK sprawdzają się doskonale w przypadku bardzo małych firm, np. freelancerów, wolnych zawodów i startupów. Gdy prowadzimy Twoją księgowość, możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu i robić to, co tak naprawdę kochasz.

Księgowość dla średnich firm 

Nasza obsługa księgowa to bardzo dobry pomysł na outsourcing usług księgowych dla średnich firm. Zlecając Biuru Rachunkowemu AFK powadzenie księgowości Twojej firmy masz pewność, że księgowość, kadry i płace będą prowadzone na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Księgowość dla fundacji i stowarzyszeń

Fundacja i stowarzyszenie muszą realizować swoje cele statutowe, bo dla nich zostały powołane. Powierzając Biuru Rachunkowemu AFK prowadzenie księgowości dla ngo możesz skupić się na wybranych celach swojej organizacji pozarządowej, nie martwiąc się o sprawy finansowe.

Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
pleuropa.pl
http://www.pleuropa.pl
Firma Viessmann
http://www.viessmann.pl/
Banki i Finanse Biznes i Ekonomia Budownictwo Architektura Dom Mieszkanie Edukacja Nauka Technika Fora dyskusyjne Fotografia Hobby i Rozrywka Informacje i Media Inne Komputery i Internet Kultura i Sztuka Miasta Regiony Motoryzacja Muzyka Panstwo i Zycie Publiczne Praca i kariera Przyroda i Natura Restauracje Puby Kluby Sklepy internetowe Sport i Rekreacja Strony Prywatne Turystyka Wypoczynek Webmaster Hosting Wyszukiwarki i Katalogi Zagraniczne Zakupy Aukcje Gieldy Zdrowie Uroda Kondycja
Artykuły
data dodania
2023-05-31 13:04:21
W dzisiejszym świecie, gdzie zrównoważony rozwój i ochrona środowiska stają się coraz bardziej kluczowe, technologie oparte na odnawialnych źródłach energii zyskują na popularności. Wśród nich, fotowoltaika odgrywa wyjątkowo ważną rolę. Pan ...
data dodania
2023-05-31 12:49:49
Wędliny to podstawowy element wielu kuchni na całym świecie. Kiełbasy, szynki, salami, baleron – te smakowite produkty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno podczas śniadań, jak i wieczornych kolacji. Czy zastanawialiście się jed ...
data dodania
2023-05-22 11:34:00
Wybór mechanika samochodowego to ważne zadanie, które może mieć duży wpływ na bezpieczeństwo i wydajność naszego pojazdu. Oto kilka kluczowych czynników, które warto wziąć pod uwagę podczas podejmowania tej decyzji.   Kwalifi...
Zobacz wszystkie artykuły