(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     W co warto wyposażyć motocykl typu naked?

W co warto wyposażyć motocykl typu naked?

data dodania
2021-04-13 08:11:44

 

Motocykle typu naked, swoją stylistyką najbardziej zbliżone są do klasyki gatunku - oznacza to, że pozbawione są przednich szyb, czyli owiewek. Pojazdami tego typu, z perspektywy kierowcy, jeździ się nieco łatwiej, ale przy pewnych okolicznościach atmosferycznych, z właściwościami tego motocyklu wiążą się również pewne niedogodności. W co zatem warto wyposażyć motocykl typu naked? 

 

 

Owiewki na pogodę i niepogodę 

 

Motocykle dobrze jest wyposażyć w owiewki. Oprócz niepowtarzalnego wyglądu, który nadają owiewki, zapewniony jest także komfort w trakcie codziennej jazdy motocyklem oraz oczekiwany poziom bezpieczeństwa.


Wpływ wszelkich niedogodności, które może generować podłoże oraz warunki atmosferyczne, zostają zniwelowane dzięki zamontowanym szybom. Wiejący wiatr, a także padający deszcz czy śnieg zatrzymują się na owiewkach, przez co kierowca może skupić się na jeździe. Takie zabezpieczenia zatrzymują również napierające, niekiedy z dużą prędkością, owady, które mogą być powodem wypadku w wyniku rozproszenia uwagi, bądź zamazania pola widzenia. Przedostające się spod kół kamyczki, na bardziej trudnym podłożu, również odbijają się od owiewek i zwiększają poziom bezpieczeństwa. Owiewki są barierą, która zauważalnie zwiększa przyjemność jazdy motocyklem i przenosi wrażenia z podróżowania na wyższy poziom. Wszystkie zagrożenia związane z jazdą, które występują w przypadku odsłoniętych jednośladów, mogą zostać zmniejszone właśnie przy pomocy zastosowania owiewek. Takie rozwiązania w dłuższej perspektywie pozwalają również ograniczyć zmęczenie oraz przez dłuższy czas zachować siły do jazdy w skupieniu. 

Szyby motocyklowe, które montowane są w pojazdach różnych marek, posiadają także zamienniki oryginalnych produktów. Niektóre z nich można zamontować na stałe, a inne mają właściwości wymienne i są zdejmowalne. Przy zakupie warto zwracać uwagę, czy dostępne w sprzedaży szyby posiadają wymagane atesty. Większość dostępnych w sklepach owiewek mocowanych jest dwupunktowo pod lusterkami, a ich wykonanie z wysokiej jakości akrylu zapewnia wytrzymałość i komfort jazdy. 

 

Zakup owiewek motocyklowych 

Bardzo duży wybór owiewek oferowany jest w sklepie online, który można znaleźć pod adresem https://www.motorcyclescreens.eu/. Istnieje tam możliwość zakupu owiewek różnej wielkości, dostosowanych do budowy kilkunastu rodzajów motocykli różnych producentów. W sprzedaży dostępne są także produkty uniwersalne, które znakomicie sprawdzą się w przypadku większej niż jeden liczby motocykli. Owiewki z powodzeniem mogą zostać zamontowane nie tylko na motocyklach, ale także na skuterach. Dzięki nim podróżowanie będzie komfortowe, przyjemne i co najważniejsze bezpieczne. 

Artykuły
data dodania
2021-04-29 13:07:55
Serwis drukarek atramentowych Warszawa oferuje sprawną naprawę i kompleksową obsługę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dobierając tego typu usługi, zwróćmy uwagę na dobrą jakość połączoną z atrakcyjną ceną. Drukarki i komputery to urządzenia...
data dodania
2021-04-13 08:11:44

 

Motocykle typu naked, swoją stylistyką najbardziej zbliżone są do klasyki gatunku - oznacza to, że pozbawione są przednich szyb, czyli owiewek. Pojazdami tego typu, z perspektywy kierowcy, jeździ się nieco łatwiej, ale przy pewn...

data dodania
2021-04-06 11:10:41

Jeszcze kilkanaście lat temu nowoczesne technologie nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem seniorów. Jednak obecnie, także przez pandemię, takie osoby otwierają się na nowe rozwiązania, które za pomocą internetu pozwalają im kontaktow...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl