Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Usługi dźwigowe - gdzie wynająć dobry dźwig z obsługą?

Usługi dźwigowe - gdzie wynająć dobry dźwig z obsługą?

data dodania
2020-10-22 19:03:37

Dźwig to jeden z podstawowych pojazdów stosowanych w branży budowlanej. Nie da się nie zauważyć, że w każdym mieście w Polsce pojawiają się firmy, które oferują swoim klientom wynajem dźwigów i żurawi budowlanych. Na co zwrócić uwagę wynajmując dźwigi? Jak wybrać firmę, z którą nawiąże się współpracę w kwestii usług dźwigowych? W naszym artykule dowiesz się więcej na temat dźwigów i ich wynajmu.

 

Dźwigi i ich zastosowanie

 

Dźwigi nazywane są zamiennie żurawiami i dotyczy to zarówno dźwigów budowlanych wieżowych, jak i dźwigów samochodowych i samojezdnych. Dźwig samochodowy to dźwig osadzony na podwoziu samochodu ciężarowego, mogący samodzielnie się przemieszczać i zmieniać swoją lokalizację nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. Dźwig wieżowy to żuraw montowany na stałe w danej lokalizacji, np. na kilka miesięcy, za pomocą osadzenia go w betonowych fundamentach. Taki żuraw nie może się przemieszczać, a jego ruch odbywa się wyłącznie za pomocą ruchomego ramienia z zainstalowanym hakiem żurawia.

 

Dźwigi i żurawie są wykorzystywane do podnoszenia i przenoszenia dużych ładunków, takich jak chociażby big bagi budowlane, materiały budowlane, pojazdy, maszyny budowlane, elementy konstrukcyjne, samochody itp. Dźwigi samochodowe różnią się między sobą udźwigiem i zasięgiem pracy ramienia dźwigu.

 

Tego typu pojazdy wykorzystywane są głównie w budownictwie, ale mogą również pomagać w wielu innych sytuacjach, jak chociażby wodowanie barki, ustawianie i transport dużych pomników, wyciąganie pojazdów z wody czy rowów, montaż i demontaż hal magazynowych, załadunek i rozładunek w portach i na placach magazynowych.

 

Dźwig sprawdzi się w każdej sytuacji, w której potrzebny jest duży zasięg ramienia i duża moc udźwigu.

 

Wynajem dźwigów

 

Zakup własnego dźwigu nie jest opłacalny, jeśli nie realizuje się wielu usług dźwigowych dla klientów lub w ramach działalności własnej firmy. Nawet duże firmy budowlane chętnie korzystają z możliwości zatrudnienia podwykonawcy, który zapewni nowoczesne dźwigi czy pojedynczy dźwig, który dobrze się sprawdzi przy realizacji danego zlecenia. Korzystając z wynajmu dźwigów nie trzeba ponosić kosztów zatrudnienia operatora dźwigu z uprawnieniami UDT. Firmy, które oferują klientom usługi dźwigowe zapewniają także profesonalną obsługę w postaci doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych operatorów z zalicznym egzaminem UDT.

 

Decydując się na wynajem dźwigów nie trzeba również martwić się o utrzmanie dźwigu w martwym sezonie, czyli wtedy, gdy dźwig stoi na placu maszynowym i nie wykonuje żadnych prac, a więc nie zarabia na siebie. Tego typu koszty są zmartwieniem firmy, która zajmuje się wynajmowaniem żurawi.

 

Na tej stronie możesz dowiedzieć się więcej o dźwigach i usługach dźwigowych. Kliknij i sprawdź wszystkie informacje, a będziesz mógł bezpiecznie i sprawnie wynająć nowoczesne dźwigi i żurawie budowlane.

 

To bardzo ważne, by korzystając z usługi wynajmu dźwigów, nawiązać współpracę z firmą, która posiada szerokie doświadczenie w branży i może pochwalić się wieloma zrealizowanymi zleceniami. Każde zlecenie to nowe doświadczenia, które są nie tylko testem dla umiejętności, ale również dodatkową nauką, która owocuje w przyszłości.  Bogata flota maszyn, najlepsi operatorzy i duże doświadczenie to klucz do sprawnie zrealizowanej usługi na wysokim poziomie.

 

Wynajem dźwigów w Warszawie

 

Jak wspomnieliśmy, w każdym mieście w Polsce można znaleźć firmę, która oferuje klientom wynajem dźwigów. W Warszawie niewątpliwie liderem w branży jest firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa. Firma ta oferuje swoim klientom kilkanaście modeli żurawi samochodowych, różne modele mobilnych dźwigów wieżowych, a także szereg innych pojazdów, które zajmują sie usługami dźwigowymi i podnośnikowymi. Dzięki bogatej flocie pojazdów oraz zatrudnianiu najlepszych operatorów dźwigów i żurawi, firma może pochwalić się doskonałymi opiniami i pełnym zadowoleniem klientów.

 

Współpraca z firmą Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa jest możliwa nie tylko w Warszawie, ale również w okolicznych miastach i miejscowościach. Firma realizuje zlecenia w całym województwie mazowieckim. Szukasz firmy od dźwigów? Zaufaj fachowcom z firmy Podnosimy.pl!

Artykuły
data dodania
2023-03-23 13:57:25
Zmienna faza rozrządu to zaawansowana technologia stosowana w silnikach spalinowych, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki zarządzane są procesy otwarcia i zamknięcia zaworów. Wprowadzenie tego systemu przyczyniło się do znacznej poprawy ...
data dodania
2023-03-01 13:38:54
Masło orzechowe to popularny produkt spożywczy, który gości w wielu kuchniach. Jest bardzo lubiany ze względu na rozmaite możliwości jego wykorzystania. To pyszny składnik kanapek, pełnowartościowy dodatek do owsianek czy odżywcza baza do k ...
data dodania
2023-02-21 15:37:29
Marzy Ci się błogi i spokojny wypoczynek w otoczeniu zjawiskowej natury? Nic straconego! Zawsze możesz się zdecydować na zainwestowanie w działki znajdujące się na Mazurach. Z pewnością nie będziesz tego żałować, ponieważ Mazury to jeden z ...
Zobacz wszystkie artykuły