Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Sprawdzonyksięgowy.pl rewolucja na runku rachunkowości

Sprawdzonyksięgowy.pl rewolucja na runku rachunkowości

data dodania
2015-05-26 10:11:59

Zmiany na rynku księgowych oraz biur rachunkowych zaowocowały dużym wzrostem konkurencyjności, wynikającej z deregulacji tej części branży usługowej. Dzięki temu na rynku pojawiają się podmioty, które do tej pory nie miały możliwości w pełni rywalizować na tym rynku usług. Nowe podmioty starają się rywalizować o klienta nowościami oraz ceną. Dzięki temu zyskuje cały rynek, ponieważ biura rachunkowe, które chcą dorównać konkurencji są zmuszone do innowacyjności jak i poszukiwania nowych kanałów pozyskania klienta. Model, w którym funkcjonowało większość biur czyli - klienci przychodzą sami lub z polecenia definitywnie się kończy. Zmiany, które wprowadza Internet są nie do odwrócenia. Co za tym idzie, to na ten kanał powinny być zwrócone działania księgowych oraz biur rachunkowych w celu pozyskiwania nowych klientów.

 

Panaceum na rynku księgowości

Okazuje się, że wachlarz rozwiązań powalający na zwiększenie konkurencyjności biur rachunkowych oraz księgowych może zaproponować nam platforma: sprawdzonyksiegowy.pl. Platforma ta ma na celu wsparcie księgowych w takich zakresach jak: widoczność w Internecie, usprawnienie procesów w biurze oraz pozyskanie klientów z nowych niedostępnych dotąd obszarów rynku.

                                                                                         

Widoczność w Internecie

Dzięki geograficznej porównywarce, klient może ocenić biura rachunkowe w swojej okolicy. Dzięki temu najważniejsze czynniki takie jak: odległość od miejsca działalności, cena usługi, dodatkowe pakiety a nawet  komentarze są dostępne do szybkiego porównania. Platforma sprawdzonyksiegowy.pl jest obecnie mocno promowanym produktem na rynku księgowym. Dzięki czemu generuje znaczącą ilość klientów zainteresowanych usługami księgowymi każdego dnia. Jako jedyna platforma umożliwia biurom rachunkowym wgląd w statystyki odświeżalności wizytówki, wyświetlenia w listingu, a nawet wyświetlenia adresu mailowego oraz numeru telefonu. Dzięki temu każde biuro może samo ocenić skuteczność ten formy promocji.

 

Usprawnienie procesów

Nasza platforma agreguje pakiet możliwości dla biur rachunkowych oraz księgowości. Jedną z możliwości jest oprogramowanie Xenga, którego celem jest usprawnienie procesów obiegu oraz wprowadzania dokumentów. Xenga pozwala na redukcję czasu potrzebnego na mozolne „wklepywanie” faktur dzięki zaawansowanemu silnikowi. Cały proces polega na dodaniu skanów dokumentów do systemu, które zostaną automatycznie rozpoznane pod kątem kontrahentów, kwot, kont księgowych i innych elementów znajdujących się w danym typie dokumentu. Następnie takie dane są przesyłane do oprogramowania księgowego danego biura. Dzięki temu oszczędzamy czas i eliminujemy potencjalne błędy ludzkie. Ponadto oprogramowanie Xenga daje możliwość bezpłatnego korzystania przez klientów biur rachunkowych z systemu do wystawiania faktur, zarzadzania magazynem oraz finansami przedsiębiorstwa. Jest to dodatkowy atut, który można prezentować w swojej ofercie.

 

Pozyskanie klientów dla biur rachunkowych

Po za klasycznym pozyskiwaniem klientów z Internetu platforma sprawdzonyksiegowy.pl, umożliwia współpracę z bankiem PKO BP. Biuro rachunkowe bądź księgowy, może wybrać oddział banku, z którym chce współpracować np. oddział ze swojej okolicy. Dzięki temu dane biuro rachunkowe czy księgowy będzie mógł realizować obsługę księgową klientów biznesowych danej placówki. Platforma Sprawdzony Księgowy umożliwia rozpoczęcie współpracy z daną placówką. Warunki współpracy są wynikiem indywidualnych ustaleń między biurem rachunkowym, a daną placówka bankową.

Gdyby nasze rozwiązania okazały się interesujące zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

bok@sprawdzonyksiegowy.pl

 

Artykuły
data dodania
2023-06-07 09:16:06
Kredyt pod zastaw działki to popularna forma finansowania, która umożliwia osobom zainteresowanym uzyskanie dodatkowych środków na realizację różnorodnych celów. Czy to budowa domu, zakup nieruchomości, czy też rozwinięcie działalności gosp...
data dodania
2023-06-07 09:02:36
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na zakup używanego laptopa. Jest to rozwiązanie często korzystne z finansowego punktu widzenia, ale może wiązać się również z pewnym ryzykiem. Przed dokonaniem takiego zakupu warto zwróc...
data dodania
2023-06-07 08:36:37
Wielu miłośników kotów doskonale wie, jak ważne jest zapewnienie swojemu pupilowi odpowiedniej ilości zabawy i aktywności w domu. Bawiąc się z kotem, nie tylko zapewnimy mu rozrywkę i stymulację, lecz także budujemy silną więź między nami a...
Zobacz wszystkie artykuły