(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     One For All, czyli kleje montażowe o szerokim zastosowaniu

One For All, czyli kleje montażowe o szerokim zastosowaniu

data dodania
2021-08-20 13:01:31

Kleje montażowe One For All zgodnie ze swoją nazwą są po prostu bardzo uniwersalne. Jeśli więc poszukujesz rozwiązań, które umożliwiają zespojenie betonu, szkła, drewna, ceramiki i innych surowców bez kupowania odmiennych klejów, jest to odpowiedni produkt. Dzięki strukturze tych specyfików, szybko oraz skutecznie zaaranżujesz każde pomieszczenie wewnątrz i przykleisz elementy ścienne, podłogowe lub ozdobne na zewnątrz domu. Sprawdź, dlaczego produkty Pattex One For All mają tak szerokie zastosowanie!

 

Czy uniwersalny klej montażowy zastąpi Ci śrubki i gwoździe?

 

Jeśli zastanawiasz się, jak solidnie i łatwo przytwierdzić lustro w korytarzu lub łazience bez użycia wiertarki, możesz skorzystać z mocnego  kleju montażowego Pattex One For All. Będzie on także przydatny do  przytwierdzania elementów takich jak:

Łatwość, z jaką używa się produktów Pattex One For All umożliwia aranżację wnętrz nawet osobom bez doświadczenia w branży remontowo-budowlanej.

 

Przyklej co chcesz z Pattex Błyskawiczna przyczepność

 

Czy szybkość klejenia ma znaczenie? Z pewnością wiesz, że tak. Pattex ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność z przyczepnością na poziomie 350 kg/m² po zastosowaniu nie wymaga długotrwałego dociskania lub dodatkowego podpierania elementów. W praktyce więc, nawet przyklejając obszerną płytę lub glazurę, możesz błyskawicznie przejść do przytwierdzania następnych elementów. Kleje One For All możesz wykorzystać m.in. do:

Wszystkie te surowce bez problemu przytwierdszisz bez narzędzi oraz gwoździ. Jeśli więc zależy Ci na szybkim i samodzielnym montażu wybranych elementów, klej Pattex ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność będzie pomocny w osiągnięciu satysfakcjonującego efektu. 

 

Czy z klejem Pattex One For All zamontujesz elementy w niewidoczny sposób?

 

Jeśli poszukujesz kleju, który umożliwia niewidoczne i estetyczne przymocowanie lustra, umywalki, kabiny prysznicowej, Pattex ONE FOR ALL Transparent o bezbarwnej strukturze będzie odpowiednim wyborem. Dzięki temu nawet, jeśli produkt wydostanie się poza mocowaną konstrukcję, efekt pozostanie estetyczny. Specyfik ten jest przeznaczony zarówno do elementów chłonnych jak i niechłonnych. Wykorzystasz go zarówno do powierzchni suchych jak i mokrych. Dodatkowym plusem jest to, że można go także malować. 

Artykuły
data dodania
2021-11-29 12:12:46

Folie termokurczliwe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań rynkowych w momencie, gdy chodzi o skuteczne zabezpieczenie wysyłanych produktów lub opakowań. Wykorzystywane m.in. na terenie zakładów produkcyjnych oraz w przemyśle. Materiał o...

data dodania
2021-09-22 13:31:20

Higienizacja zębów powinna być regularnie wykonywana w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. W jej skład wchodzą najczęściej cztery zabiegi. Na czym polegają i co należy robić po ich wykonaniu. Odpowiedzi znajdziesz w naszym art...

data dodania
2021-08-20 13:01:31

Kleje montażowe One For All zgodnie ze swoją nazwą są po prostu bardzo uniwersalne. Jeśli więc poszukujesz rozwiązań, które umożliwiają zespojenie betonu, szkła, drewna, ceramiki i innych surowców bez kupowania odmiennych klejów, jest to od...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl