(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Jakie korzyści dla firmy daje prowadzenie bloga po angielsku?

Jakie korzyści dla firmy daje prowadzenie bloga po angielsku?

data dodania
2022-09-27 13:33:49

Blog po angielsku to ogromny potencjał jeśli chodzi o pozyskiwanie ruchu na stronie, lepsze wskaźniki SEO oraz możliwości dodatkowego zarobku. W tym artykule wyjaśniamy, do czego może przydać się copywriting angielski oraz dlaczego potrzebny Ci na stronie blog po angielsku.

 

Jeśli kierują Tobą chęć rozwoju i monetyzowanie obecności w Internecie, koniecznie rozważ blog po angielsku. Prowadzenie bloga ma wpływ na pozycjonowanie, pomaga pozyskiwać nowych klientów oraz korzystne finansowo partnerstwa. Każdy wartościowy copywriting angielski w formie blogowych wpisów, który będzie prowadzić użytkowników do Twojej strony, to większy ruch w witrynie i widoczność na większą liczbę słów kluczowych. Dzięki temu znacznie podkręcisz statystyki witryny oraz zyskasz opinię eksperta w danej dziedzinie. To zaś przełoży się na atrakcyjne oferty reklam i propozycje płatnej współpracy.

 

Sposób na pozyskanie ruchu na stronie

 

Ruch na stronie www to liczba unikalnych użytkowników, którzy w danym czasie odwiedzili witrynę internetową klikając w link na liście wyników wyszukiwania. Im większy ruch na stronie internetowej, tym lepiej witryna oceniana jest przez algorytm wyszukiwarki. Co może podnieść wskaźniki ruchu? Właśnie blog po angielsku. O ile prowadzenie firmowego bloga po polsku pozwala Ci pozyskiwać polskich użytkowników, o tyle copywriting angielski w formie wpisów blogowych dodatkowo wywinduje wskaźniki pozyskane od użytkowników anglojęzycznych.

 

Copywriting po angielsku

 

Do prowadzenia bloga po angielsku na stronie firmowej niezbędny jest copywriting po angielsku. Treści najlepiej zamówić u doświadczonego copywritera, który może pochwalić się certyfikatem Proficiency in English, czyli poziomem C2. Będzie to gwarancja jakości i poprawności wpisów blogowych. Profesjonalny copywriter angielski przygotuje teksty, które zapewnią zaangażowanie użytkowników i dłuższy czas spędzony na stronie. Copywriter angielski stworzy ciekawe i angażujące treści polecane i przekazywane dalej, a Ty zyskasz wartościowy link building.

 

Większa widoczność strony w Google

 

Jednym z kluczowych wskaźników SEO jest widoczność strony w Google. Chodzi tu o widoczność na konkretne frazy kluczowe, które są dla nas istotne z biznesowego punktu widzenia. Blog po angielsku na stronie firmowej umożliwia zwiększenie widoczność i liczby tych fraz. Jest to wskaźnik łatwy do monitorowania, który umożliwia przejrzystą ocenę skuteczności bloga. Ważne jest, aby wpisy po angielsku pojawiały się często, regularnie i dotyczyły zagadnień istotnych w naszej branży.

 

Zarabianie na blogu po angielsku

 

Na koniec kilka słów na temat finansowych korzyści, jakie przynosi prowadzenie bloga i copywriting angielski. Jest to w zasadzie konsekwencja tego, o czym napisaliśmy powyżej. Duża liczba unikalnych użytkowników serwisu oraz pozycja eksperta w danej branży może przynieść lukratywne propozycje współpracy. Np. reklamę na blogu, linkowanie do innych stron za pieniądze lub partnerstwa. Im lepiej algorytm ocenia dany blog, tym więcej pieniędzy jego autor może uzyskać od firm chcących reklamować się na jego łamach. A to już realna gotówka, która trafia wprost do Twojej kieszeni. Dlatego warto zainwestować w copywriting angielski i rozwijać firmę także w tym kierunku.

Artykuły
data dodania
2022-11-25 09:13:31

Ogromne hale magazynowe pojawiają się w wielu średnich oraz wielkich miastach. Koszt postawienia takiej hali mieści się zazwyczaj w granicach kilkuset tysięcy złotych. Duże znaczenie mają m.in. jej wielkość oraz lokalizacja. Aktualnie inwes...

data dodania
2022-11-10 13:08:45

Światło dzienne w domu ma niebagatelny wpływ na poprawę ludzkiego samopoczucia. Dzięki niemu domownicy mają więcej energii do działania, nie czują się przemęczeni i stają się bardziej kreatywni. Dodatkowo naturalne źródło światło sprawia, ż...

data dodania
2022-11-07 12:16:08

Indywidualne projekty wnętrz mają coraz większe grono zwolenników. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ w ten sposób projekt domu, mieszkania czy też biura będzie dopasowany do konkretnego użytkownika i sprosta jego indywidualnym oczekiwaniom. ...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl
oddobrejstrony.pl