Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Jak zdobyć większy zasięg na YouTube?

Jak zdobyć większy zasięg na YouTube?

data dodania
2022-01-24 12:37:52

Z perspektywy marek i właścicieli firm, YouTube to serwis o ogromnym potencjale, przede wszystkim z uwagi na masowy zasięg i szeroką demografię polskich użytkowników tej platformy. Chcąc dotrzeć ze swoimi filmami do jak największej grupy odbiorców, trzeba jednak zdobyć wiele wyświetleń, co jest niełatwym zadaniem mając na uwadze ogromną ilość twórców i treści. Poniżej podpowiadamy jak skutecznie zwiększyć zasięgi, aby zyskać prawdziwą popularność.

 

Zastosuj poniższe wskazówki

 

1. O YouTube mówi się, że jest to druga największa wyszukiwarka w internecie. Być może przyznasz, że i Ty używasz tego serwisu do znalezienia konkretnych informacji czy instrukcji, jak coś wykonać. Wybierz więc swoją tematykę i dostarczaj wartościowe treści, gdyż jest to fundament do budowania swojej społeczności i rozwoju kanału.

 

2. Dobrym sposobem na zwiększenie ilości wyświetleń i zasięgów jest przyciągająca uwagę miniaturka. Jeśli nie zamieścisz jej samodzielnie, YouTube zaciągnie ją po prostu z filmiku. Warto więc tworzyć własne miniaturki do filmów, dbając o to, by były jak najbardziej zachęcające do obejrzenia. Skuteczną metodą na przyciągnięcie widzów będzie opracowanie jednego charakterystycznego stylu miniaturek, po którym odbiorcy będą Cię kojarzyć.

 

3. Na zasięgi wpływ ma poziom zaangażowania w publikowane przez Ciebie treści. Zachęcaj swoich widzów do komentowania, subskrybowania, zostawiania łapek, angażuj się w dyskusję, odpowiadaj na pytania. Dobrym sposobem na zaangażowanie odbiorców i uatrakcyjnienie kanału jest zorganizowanie transmisji na żywo.

 

4. Popularność kanału można też zwiększyć organizując konkursy. Aby wziąć udział w jednym z nich, widz musi polubić film, zasubskrybować kanał czy zostawić komentarz. Pamiętaj o sprawdzeniu wymogów YouTube - w polityce serwisu znajdziesz ewentualne wytyczne w zakresie organizacji takiego przedsięwzięcia.

 

5. W zwiększeniu zasięgów bardzo pomocne okazują się być łapki na YouTube i wyświetlenia na YouTube. Te popularne w ostatnim czasie usługi są z powodzeniem wykorzystywane do zwiększenia rozpoznawalności kanału i co ważne, przynoszą natychmiastowe efekty. Zakup łapek na YouTube lub wyświetleń na YouTube w profesjonalnym sklepie powoduje, że ich liczba rośnie o zakupioną przez Ciebie ilość. Jeżeli poważnie myślisz o rozwoju swojego kanału, jest to inwestycja warta uwagi.

 

Jak szybko można liczyć na efekty

 

Zbieranie łapek w górę i wyświetleń na YouTube w celu zwiększenia zasięgów kanału to przeważnie dość czasochłonny proces. Gdy bardzo zależy Ci na skróceniu tego czasu, na pewno docenisz możliwość zakupu wyświetleń lub łapek. Dla jak najlepszych efektów warto podejmować wszystkie opisane powyżej działania równolegle.

Artykuły
data dodania
2023-03-23 13:57:25
Zmienna faza rozrządu to zaawansowana technologia stosowana w silnikach spalinowych, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki zarządzane są procesy otwarcia i zamknięcia zaworów. Wprowadzenie tego systemu przyczyniło się do znacznej poprawy ...
data dodania
2023-03-01 13:38:54
Masło orzechowe to popularny produkt spożywczy, który gości w wielu kuchniach. Jest bardzo lubiany ze względu na rozmaite możliwości jego wykorzystania. To pyszny składnik kanapek, pełnowartościowy dodatek do owsianek czy odżywcza baza do k ...
data dodania
2023-02-21 15:37:29
Marzy Ci się błogi i spokojny wypoczynek w otoczeniu zjawiskowej natury? Nic straconego! Zawsze możesz się zdecydować na zainwestowanie w działki znajdujące się na Mazurach. Z pewnością nie będziesz tego żałować, ponieważ Mazury to jeden z ...
Zobacz wszystkie artykuły