(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Jak wybrać idealny pierścionek?

Jak wybrać idealny pierścionek?

data dodania
2021-02-11 11:29:53

Mówi się, że prawdziwa biżuteria jest nieśmiertelna. Od ponadczasowej formy, po niegasnący blask. Dlatego wybór wymarzonego pierścionka to nie lada wyzwanie. Bo w końcu niezależnie od okazji to decyzja na całe życie.

 

Czym kierować się w wyborze biżuterii?

 

Przeglądając oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu idealnego pierścionka zaleca się skupienie uwagi na kruszcach z jakiego jest on wykonany. Niegasnący blask biżuterii zapewni nam użycie wysokiej jakości złota (co najmniej próby 585) i kamieni szlachetnych, które nigdy nie tracą swojego naturalnego piękna. Decydując się na zakup pierścionka z takich materiałów mamy pewność, że jedynymi śladami czasu na naszej biżuterii będą te w formie cudownych wspomnień.

 

5 powodów, by wybrać złoto

 

Po pierwsze złoto wysokiej jakości nie ciemnieje. Jego ponadczasowy blask jest odporny na promienie słoneczne i kontakt z wodą. Po drugie zakup złotej biżuterii jest inwestycją, która nie traci na swojej wartości. Kruszec ten od wieków uznawany jest za formę zabezpieczenia finansowego. Ponadto złoto posiada właściwości oczyszczające oraz odmładzające. W końcu nie bez powodu nasze babcie kazały nam przykładać złotą obrączkę do niektórych skaleczeń. Po czwarte biżuteria ze złota nie uczula. Co więcej, dzięki swoim właściwością jest w stanie zagoić powstałe podrażnienia po wcześniejszych wyrobach. No i nie zapominajmy, że to właśnie złoty pierścionek przekazywany będzie w rodzinie z pokolenia na pokolenie tworząc rodzinne historie.

 

Jak dobrać kamień?

 

W wyborze kamienia nie zaleca się pozostawiania tej kwestii przypadkowi. Bo w końcu taka ozdoba ma towarzyszyć nam latami. Kierować można się barwą danego kamienia szlachetnego, jego pochodzeniem, właściwościach, czy skumulowaną w nich unikatową mocą. Ta kumulując się przez miliony lat w strukturze kryształów dobroczynnie wpływa na codzienne samopoczucie człowieka.

 

Morganit – kamień miłości

 

Jeśli poszukujesz kamienia, który pobudzi serce do szybszego bicia to pierścionek z morganitem jest wyborem zakutym na miarę. Kamień ten oczarowuje swoim szlachetnym blaskiem i...  otęguje uczucie miłości. Nie tylko do drugiej osoby, ale także do samej siebie. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie morganit rozwija czakrę serca. Ten kamień o delikatnie różowej barwie idealnie sprawi się w roli pierścionka zaręczynowego lub upominku z okazji rocznicy.

 

Dla kogo pierścionek z rubinem?

 

Biżuteria z rubinem będzie idealnym amuletem dla osoby ambitnej, która lubi dążyć do wyznaczonego celu. Jego ognista barwa od wieków ceniona była przez niejedną cywilizację. Ale co poza nienagannym wyglądem przyciąga ludzi do tego rzadkiego kamienia? Mówi się, że skumulowana w rubinach moc dodaje energii i odwagi. Ponadto chroni przed złem przynosząc szczęście oraz bogactwo.

 

Pierścionek z diamentami – niegasnący blask natury

 

To, że kobiety kochają diamenty wie każdy. Za ich migotliwą naturę, ponadczasowe piękno i nieocenioną moc oczywiście. Pierścionek z diamentem poza urokiem, doda pewności siebie, otworzy na czerpanie z życia i pomoże w spełnieniu najskrytszych marzeń. Ponadto wzmocni działanie wszystkich kryształów dookoła. Jedną z nielicznych marek, która w procesie tworzenia spory nacisk nakłada na dopasowanie kamieni pod względem ich działania jest debiutująca na rynku jubilerskim firma BEMOON. Ich nietuzinkowe wzornictwo, wysokiej jakości materiały i bogata oferta sprawia, że każdy fan naturalnego piękna odnajdzie swój wymarzony pierścionek z diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi.

 

Artykuły
data dodania
2021-04-29 13:07:55
Serwis drukarek atramentowych Warszawa oferuje sprawną naprawę i kompleksową obsługę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dobierając tego typu usługi, zwróćmy uwagę na dobrą jakość połączoną z atrakcyjną ceną. Drukarki i komputery to urządzenia...
data dodania
2021-04-13 08:11:44

 

Motocykle typu naked, swoją stylistyką najbardziej zbliżone są do klasyki gatunku - oznacza to, że pozbawione są przednich szyb, czyli owiewek. Pojazdami tego typu, z perspektywy kierowcy, jeździ się nieco łatwiej, ale przy pewn...

data dodania
2021-04-06 11:10:41

Jeszcze kilkanaście lat temu nowoczesne technologie nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem seniorów. Jednak obecnie, także przez pandemię, takie osoby otwierają się na nowe rozwiązania, które za pomocą internetu pozwalają im kontaktow...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl