(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Jak autonomiczne roboty sprzątające mogą pomóc twojej firmie?

Jak autonomiczne roboty sprzątające mogą pomóc twojej firmie?

data dodania
2021-02-18 10:02:51

W dobie pandemii trudno jest odnaleźć się w podstawowych obszarach pracy. Duża część przedsiębiorców ucieka do rozwiązań zdalnych, jednak nawet firmy całkowicie pracujące w ten sposób muszą mieć często różnego rodzaju magazyny bądź też biura, w których trzeba zachować porządek. Przez wszechobecnego wirusa warto dziś postawić na rozwiązania, które również i w takiej sytuacji pozwolą zachować maksymalny dystans, i jednocześnie zapewnią odpowiednią czystość podłóg i posadzek.

 

Jak działają autonomiczne roboty sprzątające?

Jeżeli firma posiada przestrzeń, która musi pozostać czysta ze względów bezpieczeństwa lub osobistych oczekiwań, warto, aby zainwestowała w autonomiczne roboty sprzątające dla firmDlaczego? Ponieważ tylko taki sprzęt jest w stanie zapewnić maksimum czystości przy zachowaniu minimum wysiłku. Decydując się na tego rodzaju roboty, warto zdawać sobie sprawę, w jaki sposób działają. Robot sprzątający, poruszając się właściwie bezobsługowo musi posiadać jedynie jedną osobę, która będzie mogła go, w razie potrzeby, obsłużyć zdalnie. 

Odkurzacz autonomiczny posiada funkcje omijania ludzi i przeszkód oraz czujniki wskazujące mu obszary działania. Dzięki takim rozwiązaniom technologicznym jest w stanie doprowadzić do porządku naprawdę dużą przestrzeń. Niektóre modele posiadają wbudowaną kamerę, dzięki czemu pracownik kontrolujący maszynę zdalnie jest w stanie dokładniej zarządzać jej pracą. Dzięki stacji dokującej dostępnej w opcji premium jest też w stanie samodzielnie ładować się, opróżniać i tankować, dzięki czemu nie będzie mu do pracy potrzebny nawet jeden operator.

 

Jakie korzyści przynosi stosowanie robotów autonomicznych?

 

Wśród wielu zalet stosowania sprzętu od firmy agapit.pl można wyróżnić takie korzyści, jak wspomniany wyżej brak czynnika ludzkiego, brak uszkodzeń ze względu na czujniki kolizji, minimalna ilość wykorzystanej do sprzątania chemii, czy też możliwość dokładnego dopasowania robota do indywidualnych potrzeb. Każdy model jest odrobinę inny, warto więc dostosować sprzęt do swoich wymagań już na etapie jego zakupu.

 

Gdzie najlepiej sprawdzą się autonomiczne roboty sprzątające?

 

Ze względu na wydajność, profesjonalne zamiatarki powinny być stosowane na dużych przestrzeniach, dzięki czemu będą w stanie pokazać swoją prawdziwą jakość. Miejsca, w których najlepiej sprawdzi się tego rodzaju sprzęt, to między innymi:

Punktem wspólnym tych miejsc jest przestrzeń. Roboty działając praktycznie bezobsługowo są w stanie wyczyścić do 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni na dobę, co daje naprawdę dobry wynik.

Artykuły
data dodania
2021-04-29 13:07:55
Serwis drukarek atramentowych Warszawa oferuje sprawną naprawę i kompleksową obsługę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dobierając tego typu usługi, zwróćmy uwagę na dobrą jakość połączoną z atrakcyjną ceną. Drukarki i komputery to urządzenia...
data dodania
2021-04-13 08:11:44

 

Motocykle typu naked, swoją stylistyką najbardziej zbliżone są do klasyki gatunku - oznacza to, że pozbawione są przednich szyb, czyli owiewek. Pojazdami tego typu, z perspektywy kierowcy, jeździ się nieco łatwiej, ale przy pewn...

data dodania
2021-04-06 11:10:41

Jeszcze kilkanaście lat temu nowoczesne technologie nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem seniorów. Jednak obecnie, także przez pandemię, takie osoby otwierają się na nowe rozwiązania, które za pomocą internetu pozwalają im kontaktow...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl