(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Dlaczego warto wypożyczyć ekspres na konferencję?

Dlaczego warto wypożyczyć ekspres na konferencję?

data dodania
2020-09-24 11:11:28

Urządzasz konferencję w Krakowie i zastanawiasz się jaki catering powinieneś zamówić? Dania ciepłe, zimne przekąski, wegańskie desery - wybranie odpowiednich dań zależy od charakteru wydarzenia i gustu Twoich gości. Jest jednak jeden element niezbędny na większości konferencji - ekspres do kawy. W dalszej części artykułu podpowiemy, dlaczego warto zdecydować się na wynajęcie ekspresu do kawy.

Nawiązywanie relacji

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że stoisko z ekspresem do kawy jest miejscem, które prowokuje do nawiązywania relacji. W oczekiwaniu na zaparzenie się espresso, można rozpocząć rozmowę z innymi gośćmi. Wielu osobom podejście do innej osoby bez kontekstu, sprawia ogromne trudności. Dlatego w ten sposób zaangażujemy uczestników konferencji do integracji i zawierania nowych znajomości. Zwykła niezobowiązująca rozmowa przy ekspresie może zaowocować cennymi kontaktami.

Energia przed długim wystąpieniem

Kawa jest znana przede wszystkim ze swoich właściwości pobudzających. To dzięki niej można szybko rozbudzić się po nieprzespanej nocy lub dodać sobie energii przed ważnym wystąpieniem. Decydując się na wypożyczenie ekspresu, dajesz możliwość szybkiego doładowania baterii swoim dyskutantom. Zestresowany prelegent z pewnością będzie wdzięczny za filiżankę gorącej kawy przed ważnym wystąpieniem.

Zadowoleni goście

Konferencje trwają wiele godzin, podczas których Twoi goście muszą być w pełni skupieni. Dlatego przerwy pomiędzy poszczególnymi wystąpieniami są przez nich bardzo wyczekiwane. Podczas takiej przerwy można coś zjeść czy napić się kawy, która pozytywnie nastroi i poprawi koncentrację przed wystąpieniem kolejnego prelegenta. Nie ma nic gorszego niż zirytowani i senni uczestnicy konferencji. Goście mający więcej energii, częściej uczestniczą w dyskusjach i są bardziej zmotywowani do czynnego udziału w konferencji.

A może barista?

Wypożyczalnia ekspresów do kawy w Krakowie oferuje nie tylko wynajem ekspresów, ale również usługi profesjonalnego baristy. Dzięki temu wprowadzisz na swojej konferencji dodatkową atrakcję, która przyciągnie uwagę gości. Wynajęcie usług baristy wraz z w pełni wyposażonym barem jest oczywiście droższe od wypożyczenia samego ekspresu. Jednak dzięki temu łatwo możesz dodać swojej konferencji elegancji i podnieść jej rangę. Widok profesjonalnego baristy na pewno zostanie pozytywnie odebrany przez gości.

Kawa - napój uwielbiany przez wszystkich

Wynajem ekspresu do kawy jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli nie chcesz kupować ekspresu specjalnie na konferencję, ani rezerwować baristy z barem kawowym. Dzięki aromatycznej kawie stworzysz pozytywne skojarzenia z Twoją konferencją i marką, jaką reprezentujesz. 

Artykuły
data dodania
2021-04-29 13:07:55
Serwis drukarek atramentowych Warszawa oferuje sprawną naprawę i kompleksową obsługę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dobierając tego typu usługi, zwróćmy uwagę na dobrą jakość połączoną z atrakcyjną ceną. Drukarki i komputery to urządzenia...
data dodania
2021-04-13 08:11:44

 

Motocykle typu naked, swoją stylistyką najbardziej zbliżone są do klasyki gatunku - oznacza to, że pozbawione są przednich szyb, czyli owiewek. Pojazdami tego typu, z perspektywy kierowcy, jeździ się nieco łatwiej, ale przy pewn...

data dodania
2021-04-06 11:10:41

Jeszcze kilkanaście lat temu nowoczesne technologie nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem seniorów. Jednak obecnie, także przez pandemię, takie osoby otwierają się na nowe rozwiązania, które za pomocą internetu pozwalają im kontaktow...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl