(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego - sprawdź, dlaczego nasi kursanci stają się Mistrzami

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego - sprawdź, dlaczego nasi kursanci stają się Mistrzami

data dodania
2021-06-15 14:40:35

Pandemia koronawirusa z pewnością mocno odbiła się na nas wszystkich, ograniczając wiele możliwości, w szczególności możliwość samorozwoju i kształcenia się. Na szczęście dzięki dobrodziejstwu internetu nic nie jest stracone. Swoje kompetencje podnosić możemy nie opuszczając murów własnego domu, a jednym z najlepszych sposobów na to jest Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego HR Na Szpilkach.

 

Nasza założycielka

 

Założycielką naszej Akademii jest Monika Smulewicz – kobieta od blisko 20 lat odpowiedzialna za kształcenie w zakresie zarządzania kadrami i płacami, prawa pracy oraz ekonomii administracyjnej. Najpierw były to szkolenia i kursy stacjonarne, potem – w miarę rozwoju w naszym kraju internetu – również oferta zajęć online. Przez ten czas pani Monika wykształciła i wypuściła na rynek tysiące Mistrzów, doskonale radzących sobie teraz na swoich ścieżkach zawodowych.

 

Założony przez Monikę Smulewicz projekt od samego początku miał skupiać się nie tylko na suchym przekazywaniu wiedzy, ale również na odpowiedniej motywacji kursantów. Słusznie zauważając, że nie ma mowy o wynikach bez wiary w siebie, nasza założycielka pomogła osiągnąć sukcesy już wielu osobom z terytorium całej naszej ojczyzny.

 

Nasza akademia

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo – Płacowego za zadanie ma przekazywać specjalistyczną wiedzę dotyczącą zarządzania różnego rodzaju zasobami – przede wszystkim ludzkimi – w sposób prosty i przystępny dla każdego. Oferowane przez nas kursy prowadzone są prostym, “ludzkim” językiem, ze zminimalizowaniem technicznego slangu. Dzięki temu nawet osoby, dla których prawnicza i specjalistyczna terminologia nie jest mocną stroną mogą skorzystać z oferty przygotowanej przez naszą Akademię.

 

W ofercie mamy bardzo różnego rodzaju kursy i szkolenia. Dla wygody klientów podzieliliśmy je na trzy różne Akademie Mistrzowskie. Jednym z naszych hitów jest kurs kadry i płace wyjaśniający zasady funkcjonowania RODO, korzystania ze specjalistycznych narzędzi pakietów biurowych i nie tylko. Niezależnie od tego, na udział w której Akademii zdecyduje się zamawiający – otrzyma on kompleksowe, merytoryczne wsparcie i komplet materiałów szkoleniowych w cenie programu. Oferujemy możliwość skorzystania tak z pakietów zintegrowanych kursów, jak i z pojedynczych szkoleń dotyczących wybranego tematu.

 

Nasze kursy

 

Przyszłym Mistrzom oferujemy dostęp do wielu zróżnicowanych szkoleń online, oraz masy webinarów i video wykładów. Oprócz trzech tradycyjnych rodzajów Akademii, w roku 2021 po raz pierwszy uruchamiamy zupełnie nowy program – Akademię Mistrzostwa Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest to 6-miesięczny kurs wdrażający w tajniki zarządzania personelem małych i wielkich firm. Kursanci po kolei poznają zasady prawidłowej rekrutacji, rodzaje strategii HR i znacznie, znacznie więcej.

 

Pełna wersja naszego sztandarowego programu, Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego trwa dziewięć intensywnych miesięcy, podczas których słuchacze zdobędą kompleksową wiedzę na temat zagadnień prawa pracy, zasad zachowania etyki zawodowej, skomplikowanych funkcji programu Microsoft Excel i nie tylko. Jest to propozycja łącząca najlepsze efekty dostępnych u nas kursów i programów w jedną i spójną logicznie całość.

 

Oczywiście, klienci mogą skorzystać również z mniej intensywnych szkoleń, dostosowując tym samym naszą ofertę pod swoje możliwości i potrzeby. Kurs kadry obejmuje wyłącznie społeczne zagadnienia dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi. Składają się na niego cztery przedmioty – Urlopy, Czas Pracy, Kadry, RODO, a szkolenie trwa 5 miesięcy. Natomiast kurs płace obejmuje finansowe elementy zarządzania HR i składa się z trzech przedmiotów: MS Excel, Płace, Zasiłki.

 

Niezależnie od wybranego kursu, gwarantujemy dostęp do materiałów dydaktycznych w jego cenie, cotygodniowe spotkania na żywo a po pomyślnej finalizacji – certyfikat MEN potwierdzający efekty kształcenia.

 

Nasza społeczność

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego HR Na Szpilkach dostępna jest również na Facebooku. O skuteczności naszych szkoleń niech świadczy fakt, że jesteśmy obserwowani przez blisko 40.000 osób – zadowolonych klientów, oraz ludzi zainteresowanych naszymi usługami.

 

Jesteśmy dumni, iż w tak niedługim czasie po powstaniu naszej Akademii udało nam się zbudować tak dużą i zaangażowaną społeczność. Codziennie wchodzimy z nią w głęboką interakcję, poruszając najnowsze zagadnienia dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi i nie tylko. informujemy o naszych nowych produktach, dodajemy motywacji, zachęcamy do rozwoju – zapraszamy do śledzenia naszego profilu, aby przekonać się, dlaczego HR Na Szpilkach to dobry wybór.

Artykuły
data dodania
2021-11-29 12:12:46

Folie termokurczliwe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań rynkowych w momencie, gdy chodzi o skuteczne zabezpieczenie wysyłanych produktów lub opakowań. Wykorzystywane m.in. na terenie zakładów produkcyjnych oraz w przemyśle. Materiał o...

data dodania
2021-09-22 13:31:20

Higienizacja zębów powinna być regularnie wykonywana w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. W jej skład wchodzą najczęściej cztery zabiegi. Na czym polegają i co należy robić po ich wykonaniu. Odpowiedzi znajdziesz w naszym art...

data dodania
2021-08-20 13:01:31

Kleje montażowe One For All zgodnie ze swoją nazwą są po prostu bardzo uniwersalne. Jeśli więc poszukujesz rozwiązań, które umożliwiają zespojenie betonu, szkła, drewna, ceramiki i innych surowców bez kupowania odmiennych klejów, jest to od...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl