(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   ZUH - wymiana pomp głębinowych Gdańsk

ZUH - wymiana pomp głębinowych Gdańsk

Prezentujemy Państwu Zakład Usług Hydrogeologicznych Jarosław Florczuk znajdujący się w Straszynie. Świadczymy dla Państwa wszechstronne usługi geologiczne oraz hydrogeologiczne. Oferujemy między innymi projektowanie ujęć wód podziemnych, wiercenie otworów studziennych, serwis pomp głębinowych, wykonanie operatów wodnoprawnych na odprowadzanie wód odpadowych, piętrzenie wody podziemnej, a także likwidację urządzeń pobierających wodę. Dodatkowo zapewniamy badania geotechniczne i inżynierskie, monitoring wód podziemnych, przeglądy ekologiczne i nadzór geologiczny. Osoby zaciekawione naszą ofertą prosimy o kontakt. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

2016-02-04
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Filjan.pl - Domy drewniane
http://www.filjan.pl
Kominy.org.pl - Systemy kominowe
http://kominy.org.pl
www.termex-fiber.pl
http://www.termex-fiber.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły