(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   ZOZ s.c. - prace rozbiórkowe

ZOZ s.c. - prace rozbiórkowe

Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą Zakład Obrotu Złomem s.c. z Bydgoszczy. Jej specjalnością jest skup i sprzedaż odpadów, a wśród nich: tworzyw sztucznych, złomu stalowego i metali kolorowych oraz palet i makulatury, a także wielu innych. Prócz tego firma prowadzi odbiór surowców niebezpiecznych dla środowiska (np. papy czy azbestu) oraz wystawia karty potwierdzające przekazanie odpadów. Jest to jednakże jeszcze nie cała oferta tej firmy. Zajmuje się ona także prowadzeniem prac rozbiórkowych i montażowych, a do tego obrotem materiałami poprodukcyjnymi i poamortyzacyjnymi. Szeroki obszar działań zakład ów zawdzięcza zaangażowaniu pracowników oraz posiadaniu stosownego zaplecza maszynowego. Oferuje on Państwu konkurencyjne ceny oraz terminowe płatności, a także szybką i kompleksową obsługę. Więcej na stronie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Dreamz Hero Agencja Social Media
http://www.dreamzhero.com
Drukarnia Tolek Sp. z o. o.
https://www.tolek.com.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły