(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   Wybory Żagań

Wybory Żagań

Prezentowana witryna internetowa należy do komitetu Świętego Michała - Patrona Żagania. Znajduje się na niej dokładny program wyborczy, który został podzielony na sześć filarów, takich jak: gospodarka, społeczeństwo, oświata i kultura, infrastruktura, turystyka oraz sport i rekreacja. Kluczowym celem komitetu jest dążenie do rozwoju gospodarczego miasta Żagań poprzez wsparcie lokalnych przedsiębiorstw oraz zabieganie o inwestorów. Strona prezentuje sylwetki kandydatów do Rady Miasta oraz kandydata na burmistrza - Romana Rosoła - doświadczonego samorządowca i przedsiębiorcę.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
Bluzy damskie - fashionworld.pl
https://fashionworld.pl
Detekcja gazu - gfg.pl
http://www.gfg.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły