(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   www.pwmax.pl

www.pwmax.pl

Firma budowlano-transportowa P. W. MAX z Mierzyna na rynku usług budowlanych działa od 1990 r. Specjalizujemy się w robotach ziemnych, które prowadzimy na terenie Szczecina dodatkowo niektórych rejonów województwa zachodniopomorskiego. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, jaki tworzą ciężkie maszyny budowlane, drobny sprzęt i wyposażenie oraz elementy zaplecza budowy, dzięki czemu możemy zapewnić usługi na wysokim poziomie. Oferujemy wywóz gruzu i ziemi, wszelkiego rodzaju wykopy, odnawianie terenów czy układanie płyt drogowych, jak również usługi remontowe i renowacyjne. Zapraszamy do współpracy!

2018-09-06
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
ZBIGNIEW SKRZYPA - wynajem nieruchomości
http://transbet.skrzypa.com
Mieszkaniepodklucz.pl
http://mieszkaniepodklucz.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły