(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   www.markaz.pl naprawa ogumienia Gdynia

www.markaz.pl naprawa ogumienia Gdynia

Zapraszamy na naszą stronę profesjonalnego serwisu samochodowego MARKAZ z Gdyni. Nasi fachowcy to doświadczeni profesjonalnie mechanicy, których zagadnienie motoryzacyjne jest też codzienną pasją. Prócz standardowych napraw mechanicznych, proponujemy także pełny serwis kół, polegający na ich wyważaniu, wulkanizacji, sezonowej zmianie ogumienia i odpowiedniej konserwacji. Sprzedajemy też felgi, alufelgi oraz serwisujemy klimatyzację dbając o jej drożność oraz napełnienie. Proponujemy serwis aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dzięki ogromnemu zaciekawieniu naszym salonem poznaliśmy już większość aut oraz jesteśmy przygotowani do pracy z każdym nowym modelem.

2018-07-12
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Motoryzacja
P.H.H. Dromader - transport Szczecin
http://www.transport-dromader.pl
Agromarket ciągniki rolnicze Poznań
http://www.agromarket.pl
Auto Części Bińczyk
http://www.elstart.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły