(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Restauracje Puby Kluby /   www.karczma-labedz.pl

www.karczma-labedz.pl

Karczma Łabędź Hotel *** w Iławie słynie ze znakomitej kuchni, życzliwej obsługi oraz niezwykłych wnętrz. Restauracja i sala weselna z widokiem na jezioro będzie cudownym miejscem na to, by nie tylko oderwać się od zgiełku miasta i przeżyć tak kulinarne jak i duchowe uniesienia, ale także by zapamiętać te chwilę na długo. Przestronne, eleganckie wnętrze z tarasem widokowym ugości do 250 osób. Oferujemy też ślub w plenerze! Nasz hotel dopasowany jest także do kompleksowej organizacji konferencji i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Restauracje Puby Kluby
Abdul-swiatkebabu.pl - Kebab Poznań
http://abdul-swiatkebabu.pl
Onyx Club
http://www.onyxclub.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły