(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   www.ed-pro.pl

www.ed-pro.pl

Spółki prawa handlowego, spółki cywilne czy jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje i wspólnoty mieszkaniowe, zapraszamy do współpracy z firmą Ed-Pro Expert Sp. z o.o. Sp. k. w Szczecinie, która kompleksowo obsłuży Państwa w zakresie outsourcing kadr i płac. Świadczymy także usługi księgowe. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę. Nasi pracownicy do zespół doświadczonych praktyków, którzy korzystają z nowoczesnej technologii. Wdrożymy u Państwa kontroling finansowy i operacyjny, dając narzędzia do podejmowania decyzji biznesowych. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Producent naklejek KDS
http://www.kds.com.pl
Tortyartystycznepoznan.pl - Torty Artystyczne Poznań
http://www.tortyartystycznepoznan.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły