(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   Wiersz.eu - Poznaj wiersze

Wiersz.eu - Poznaj wiersze

Czym dla ciebie są wiersze? Czy jeśli czytasz jakiegoś autora wierszy czujesz, że to co on pisze otacza ciebie? Masz wrażenie, że dokładnie opisuje twoje życie? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy serwisem oferującym darmowe wiersze na stronie. W naszej bazie znajdziesz takie autorki wierszy o miłości jak: Halina Poświatowska czy Maria Pawlikowska mamy w bazie strony już ponad 900 wierszy a każdy kolejny dzień to jakieś nowości. Dlaczego my? Jesteśmy młodą grupą która tworzy serwis z pasji samy czytamy i wiemy jakie są tego emocje. Więcej opisywać nie warto więc jeśli zainteresował cię nasz opis wejdź i sam się przekonaj.

2014-08-26
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Kultura i Sztuka
Dekoland
http://dekoland.com.pl
Wierszyki na zaproszenia
http://wierszykinazaproszenia.pl
Pokazy tańca ArtShow - grupy taneczne
http://www.artshow.net.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły