(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Warehouses.pl

Warehouses.pl

Colliers international jest wiodącą firmą świadczącą usługi przy najmowaniu magazynów. Doradcy pracujący naszej firmy pośredniczą w procesie poszukiwania odpowiedniego lokalu i negocjacji warunków najmy. Koordynują cały proces, przygotują raport rynkowy, opracują najkorzystniejszą opcje dla klienta. Wynajem magazynów zlecony naszym pracowników to gwarancja udanej transakcji. Lata praktyk uczyniło naszych pracowników mistrzami w dziedzinie negocjacji. Renegocjujemy warunki zawartych już umów. Rozległa wiedza na temat rynku powoduje znalezienie optymalnego miejsca na magazyn dla naszych klientów. Dodatkowo sprawdzimy, czy nie przepłacasz za obecny wynajem magazynów.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Tłumaczenia niemiecki Warszawa - Jan Chylak
http://tlumaczenia-niemiecki-warszawa.pl
Odnawialne źródła energii
http://ekotaniej.pl
Portal Ochrony Danych Osobowych
https://www.portalodo.com
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły