(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Walkowscy-kancelarie.pl/ - Prawnik

Walkowscy-kancelarie.pl/ - Prawnik

Lex Polonica – kancelaria adwokacka, która zapewnia wsparcie prawne swoim klientom w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, a także administracyjnego. Reprezentuje klientów indywidualnych w sporach sądowych i pozasądowych. Wspólnie z klientem ustala strategię działania i szuka najlepszych sposobów na rozwiązanie sporów. Wnikliwie i precyzyjnie analizuje stan prowadzonych już spraw.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Medas Media - telebimy i ekrany LED
http://www.medas-media.com.pl
Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl
http://www.jakubbbaczek.pl
Detektyw Warszawa
http://www.bsagency.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły