(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   uzdrowicielzeswiatla.pl

uzdrowicielzeswiatla.pl

Nazywam się Romuald Statkiewicz, zajmuję się jasnowidzeniem i egzorcyzmami, prowadząc działalność pod nazwą Uzdrowiciel ze Światła. Bogate doświadczenie i siła, którą posiadam zostało dobrze wykorzystane przy niesieniu pomocy wielu osobom. W mojej ofercie można wyróżnić takie działania jak: oczyszczane z urazów i skutków przeżyć w działaniach pod silnym stresem, wspieranie ziołami, uzdrawianie z chorób oraz dolegliwości ziemskiego ciała, a nawet zdejmowanie blokad, kodów hipnotycznych bądź klątw. Dodatkowo jako doradca życiowy nauczam ludzi twórczości i kreatywności oraz wskazuję drogę do sukcesu w każdej dziedzinie życia. Zapraszam.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły