(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Ubezpieczenia w podróży

Ubezpieczenia w podróży

Jeśli wyjeżdżasz w podróż i chciałbyś wykupić ubezpieczenie turystyczne możesz to zrobić w przeciągu piętnastu minut na stronie wartadirect.pl gdzie sprzedawane są polisy podróżne online. Cały proces odbywa się poprzez internet a dokument potwierdzający Twoje ubezpieczenie wydrukujesz sobie w domu. Tego typu usługi nie są w Polsce zbytnio popularne jednakże w innych krajach unii europejskiej cieszą się sporą popularnością i to nie tylko wśród wytrawnych turystów odwiedzających niebezpieczne zakątki naszego globu. Te ubezpieczenia w podróży to również doskonały sposób aby zabezpieczyć całą swoją rodzinę podczas wakacyjnego wyjazdu lub też podczas uprawiania sportów ekstremalnych takich jak żeglarstwo, nurkowanie czy też narciarstwo.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
DICK firma handlowa
http://dick.pl
PiroFan - pokazy sztucznych ogni
http://pirofan.com.pl
Drukarnia wrocław - ultimadruk.pl
http://www.ultimadruk.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły