(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Banki i Finanse /   TROKA IWONA - sprawozdania finansowe Gdynia

TROKA IWONA - sprawozdania finansowe Gdynia

Biuro Rachunkowo-Audytorskie z Gdyni kierowane przez Iwonę Trokę, Gorąco zachęca do skorzystania z ciekawej oferty. Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2002 roku. Zakres naszych usług obejmuje wszechstronne usługi księgowe. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych, rozliczenia ZUS i PIT, administrowanie kadrami i płacami, a także sporządzanie sprawozdań finansowych. Prócz tego przeprowadzamy rewizje finansowe, ekspertyzy oraz analizy ekonomiczne. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą propozycją-prosimy o kontakt. Pełną ofertę i dodatkowe wiadomości odnajdą Państwo na stronie www.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Banki i Finanse
Faktury elektroniczne
http://www.mojerachunki.pl
Najlepsze lokaty - lokaty-kasi.pl
http://lokaty-kasi.pl
mBank
http://www.mbank.com.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły