(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Przyroda i Natura /   Tresura psów Śląsk

Tresura psów Śląsk

Zapraszamy serdecznie posiadaczy psów i innych zwierząt domowych oraz same futrzaki do DogSmak! Świadczymy systemową i kompetentną obsługę w ramach szkoleń oraz prowadzimy hotel dla zwierząt, gdzie mogą one wypoczywać w świetnych warunkach. Przystępne szkolenia dla psów organizowane są jednostkowo i zespołowo, również realizowane są według drobiazgowych wytycznych odbiorców, by uzyskać jak najlepsze wyniki. Przed zainicjowaniem szkolenia wykonujemy również konsultacje. Można zapisać się też z pupilem na warsztaty tematyczne dotyczące psich trików, tropienia, spacerów, szkolenia Klik&Smak. W hotelu futrzaki są pod stałą opieką – zapewniamy zachęcające ceny! Poza tym też możliwe jest zamówienie opieki nad zwierzętami w swoim domu. DogSmak to również możliwość przeprowadzenia ze swoim pupilem sesji fotograficznej i usługi fryzjerskie. Zachęcamy do wstąpienia na naszą stronę internetową, tak aby zapoznać się ze detalami oferty. Jeśli wymagasz fachowego wsparcia, dokładnie u nas uzyskasz je wszechstronnie i co więcej w niskich cenach!

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Przyroda i Natura
Purina
http://www.proplan-kot.pl
Terrarystyka.pl
http://www.terrarystyka.pl/
Http://www.medicvet.pl/
http://www.medicvet.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły