(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Restauracje Puby Kluby /   Toskania Dom Weselny Nowy Sącz

Toskania Dom Weselny Nowy Sącz

Dom Weselny Toskania istnieje od 2011 r. położony jest 10 km od Centrum Nowego Sącza w malowniczej miejscowości Podegrodzie. Eleganckie wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić żeby każde przyjęcie było niepowtarzalne. Zajmujemy się również organizacją przyjęć okolicznościowych takich jak: chrzciny, komunie, wesela a także imprezy firmowe, urodzinowe, jubileuszowe, studniówki i wiele wiele innych.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Restauracje Puby Kluby
MARIASZEK - bankiety Gdynia
http://mariaszek-gdynia.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły