(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   terapiarodzinna.com - terapia rodzinna trójmiasto

terapiarodzinna.com - terapia rodzinna trójmiasto

Terapia rodzinna uwzględnia historię każdego członka systemu rodzinnego (mąż, żona, córka, syn) z osobna. Co więcej, każdy z członków rodziny ma szansę tę historię usłyszeć oraz się do niej odnieść w warunkach, gdzie każda z osób ma takie same prawo zabrania głosu. Dzięki tak prowadzonej sesji rodzina niekiedy po raz pierwszy ma szansę się wzajemnie usłyszeć, spojrzeć na poszczególne osoby oraz problemy z innej perspektywy. Terapeuta rodzinny sprawi, że możliwe stanie się nabranie do własnej rodziny jako systemu szacunku, znalezienia w niej oparcia i siły do przezwyciężenia kryzysu czy choroby.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
Żur Gaz - Serwis piecyków gazowych
http://www.zur-gazserwis.pl
Angelus.pl - Portal chrześcijański
http://www.angelus.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły