(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   TECH_BEND liny alpinistyczne

TECH_BEND liny alpinistyczne

W Bielsku Białej została otwarta nasza firma TECH-BAND, jaka przygotowała różnorodną ofertę wyrobów włókienniczych. Nasze produkty są wytwarzane z najlepszej jakości surowców, takich jak włókna poliamidowe, poliestrowe, polipropylenowe i bawełna. Wytwarzamy taśmy do akcesoriów sportowych, wojskowych i turystycznych, dla zwierząt (smycze, uprzęże), liny oraz węże do pomp i hydrantów oraz do naśnieżania stoków. Wszystkie produkty mogą być z powodzeniem używane w przemyśle meblarskim, włókienniczym, budowlanym, rybołówstwie i żeglarstwie. Gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość za przystępne ceny. Z pełnym zaangażowaniem budujemy trwałe relacje z klientami z całego kraju, a w najbliższym okresie planujemy eksportować nasze towary na rynek zagraniczny. Na stronie internetowej mogą Państwo przeczytać więcej informacji.

2013-09-29
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
GeoExpert inż. Piotr Kędziora
http://www.geoexpert.pl
Decorwall.com.pl - panele ścienne 3d
http://decorwall.com.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły