(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Dom Mieszkanie /   Studio Projektowe Duża Mała

Studio Projektowe Duża Mała

Studio Projektowe Duża Mała - projekty wnętrz na Śląsku. Głównym obszarem działań pracowni jest architektura, która jako dziedzina interdyscyplinarna, korzysta ze ściśle powiązanych z nią pokrewnych dyscyplin artystycznych. Szczególnie architektura wnętrz w pojęciu naszej firmy to umiejętność gospodarowania przestrzenią, opierająca się na łączeniu i zestawianiu ze sobą poszczególnych elementów wyposarzenia wnętrz tak, by tworzyły harmonijną całość i współgrały nie tylko z wnętrzem domu, czy mieszkania, ale również z Państwa gustami, oczekiwaniami i upodobaniami.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły