(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   Studia Nowy Sącz | www.wsb-nlu.edu.pl

Studia Nowy Sącz | www.wsb-nlu.edu.pl

Wyższa Szkoła Biznesu to idealne miejsce na studia w mieście Nowy Sącz. Szkoła prezentuje wysoki poziom, opierając się głównie na zajęciach praktycznych. Równocześnie wspiera kreatywność oraz własną inicjatywę, pokazując tym samym, że główną wartością są dnia niej późniejsi Absolwenci. Studia w Nowym Sączu, na WSB, gwarantują sukces w dziedzinach takich jak informatyka, zarządzanie i psychologia. WSE to innowacyjność, najwyższe standardy, indywidualne podejście do każdego studenta. Nie ma co się zastanawiać - jeśli studia w Nowym Sączu, to tylko na Wyższej Szkole Biznesu. Jeżeli chcesz nabyć pierwsze doświadczenie w nowych technologiach - właśnie Wyższa Szkoła Biznesu Ci to umożliwi. Studia w Nowym Sączu, na WSB, gwarantują sukces. Potwierdzić mogą to nasi studenci, którzy po ukończeniu studiów zaczynają pracować na najwyższych stanowiskach firm nie tylko polskich, ale również zagranicznych. Jeżeli masz pomysł na swój własny biznes i poszukujesz uczelni, która swoim programem Cię w tym wesprze - nie tylko merytorycznie, ale również praktycznie - zapraszamy na studia do Nowego Sącza, na WSB. To jedyny właściwy wybór.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
wsb
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Prywatny żłobek Poznań
http://www.krainadzwiekow.com.pl
Werbatis.pl
http://werbatis.pl
Germanitas
http://www.germanitas.net
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły