(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sport i Rekreacja /   Stacja Narciarska Soszów

Stacja Narciarska Soszów

Stacja Narciarska Soszów zajmuje się nauką, doskonaleniem umiejętności narciarskich dzieci oraz dorosłych, a także wypożyczaniem sprzętu narciarskiego. Stacja Narciarska Soszów uczy jazdy na nartach od ponad 20 lat. Od tego czasu nieprzerwanie jest członkiem SiTN PZN. Stacja Narciarska Soszów posiada własne zabawki do ćwiczeń dla dzieci. Dysponuje również specjalistycznym sprzętem do organizacji zawodów. Stacja Narciarska Soszów posiada dopracowany system szkolenia dzieci rekomendowany przez Sitn PZN. Dzieci uczą się przez zabawę co dobrze wpływa na rozwój ich umiejętności. Zespół pracowników Stacji Narciarskiej Soszów złożony jest m.in. z : ekspertów – instruktorów, animatorów, koordynatorów. Łączy ich pasja do sportu, przyrody i ludzi. W ofercie Stacji Narciarskiej Soszów znajdziemy m.in.: - Szkołę Narciarską: * Kursy 5 -dniowe; * Szkolenia indywidualne; * Przedszkola narciarskie; * Kursy na stopień demonstratora; * Zawody; * Szkolenia dla firm; - Wypożyczalnie: * Wypożyczalnia Cennik Basic; * Wypożyczalnia Cennik Top; * Serwis. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na stronie internetowej https://novasoszow.pl/ Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu z biurem Stacja Narciarska Soszów telefonicznie: +48 605 555 777, mailowo: biuro@novasoszow.pl oraz osobiście w siedzibie firmy przy ul.Cieślarów 30 w Wiśle (43-460). Podajemy również dane rejestrowe Stacji Narciarskiej Soszów: NIP: 5211311685 oraz REGON: 010896951.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Sport i Rekreacja
Wiadomości sportowe
http://sportowe24h.pl
Real Madryt
http://www.krolewscy.info/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły