(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   SQMStudio
Promuj ten wpis
Dane firmy

SQMStudio

Dane kontaktowe firmy
ul. Wąska 33
62-052 Komorniki
Wielkopolskie
NIP: 779-236-10-29
REGON: 301162652
FAX: (61) 666 12 27
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

SQMStudio to wytwórnia filmów i animacji położona w Komornikach koło Poznania. Studio zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową – z jednej strony realizacjami video – filmami reklamowymi, produktowymi, korporacyjnymi, z drugiej – animacjami zarówno 2D, jak i 3D.

Studio oferuje kompletny zestaw usług filmowych. Od kreacji, przez prace literackie, realizację pomysłu jak i postprodukcję. Dysponuje halą zdjęciową oraz zapleczem technicznym pozwalającym na profesjonalną produkcję audiowizualną.

Zespół SQMStudio składa się profesjonalistów filmowych, których pasją jest obraz ruchomy. Każdy z projektów jest traktowany indywidualnie, z zaangażowaniem odpowiednich osób oraz środków technicznych. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane techniki filmowe, animację, montaż, cyfrowe efekty specjalne oraz profesjonalne udźwiękowienie materiału filmowego.

Przy naszych realizacjach korzystamy z nowoczesnego sprzętu filmowego, cały czas testując nowe technologie. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu pozwalającego na obsługę małych i średnich planów filmowych.

SQMStudio zajmuje się tworzeniem filmów animowanych – zarówno w technice 2D, jak i 3D. W naszym portfolio posiadamy filmy reklamowe, produktowe, korporacyjne, promocyjne, jak i animowane teledyski.

Ponadto Studio oferuje realizację interaktywnych prezentacji multimedialnych. Łącząc animację z formami interaktywnymi realizujemy aplikacje interaktywne, prezentacje szkoleniowe i profesjonalne wydawnictwa CD/DVD.

RED
Polecane z branży


Kultura i Sztuka
Kinoskop.pl - Portal filmowy
http://www.kinoskop.pl/
MaratonMusic - Agencja Koncertowa
http://www.maratonmusic.pl
Stephen King
http://www.stephenking.pl/
Artykuły
data dodania
2019-10-08 16:02:11

Wiele osób planując dłuższy wyjazd, zastanawia się nad wyborem optymalnego środka transportu. Podróż samolotem czy autokarem nie zawsze jest opcją najbardziej ekonomiczną, ponadto nie zapewnia zbyt wiele niezależności. Pod tym względem lepi...

data dodania
2019-10-08 15:51:16

Usługi prywatnych detektywów od pewnego czasu zaczynają się cieszyć w Polsce coraz większą popularnością. Zawód ten oficjalnie pojawił się w naszym kraju w 2001 roku i jest postrzegany jako zawodów zaufania publicznego. Ustawa o usługach de

...
data dodania
2019-10-02 08:40:41

Kilka różnych zobowiązań to ogromne obciążenie finansowe, ale zawsze możesz zmniejszyć kwotę do spłaty, wybierając kredyt konsolidacyjny. Sprawdź, czym jest taki kredyt i kiedy warto się na niego zdecydować.

 

Kredyt konsolidac...

Zobacz wszystkie artykuły