(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   SQMStudio
Promuj ten wpis
Dane firmy

SQMStudio

Dane kontaktowe firmy
ul. Wąska 33
62-052 Komorniki
Wielkopolskie
NIP: 779-236-10-29
REGON: 301162652
FAX: (61) 666 12 27
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

SQMStudio to wytwórnia filmów i animacji położona w Komornikach koło Poznania. Studio zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową – z jednej strony realizacjami video – filmami reklamowymi, produktowymi, korporacyjnymi, z drugiej – animacjami zarówno 2D, jak i 3D.

Studio oferuje kompletny zestaw usług filmowych. Od kreacji, przez prace literackie, realizację pomysłu jak i postprodukcję. Dysponuje halą zdjęciową oraz zapleczem technicznym pozwalającym na profesjonalną produkcję audiowizualną.

Zespół SQMStudio składa się profesjonalistów filmowych, których pasją jest obraz ruchomy. Każdy z projektów jest traktowany indywidualnie, z zaangażowaniem odpowiednich osób oraz środków technicznych. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane techniki filmowe, animację, montaż, cyfrowe efekty specjalne oraz profesjonalne udźwiękowienie materiału filmowego.

Przy naszych realizacjach korzystamy z nowoczesnego sprzętu filmowego, cały czas testując nowe technologie. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu pozwalającego na obsługę małych i średnich planów filmowych.

SQMStudio zajmuje się tworzeniem filmów animowanych – zarówno w technice 2D, jak i 3D. W naszym portfolio posiadamy filmy reklamowe, produktowe, korporacyjne, promocyjne, jak i animowane teledyski.

Ponadto Studio oferuje realizację interaktywnych prezentacji multimedialnych. Łącząc animację z formami interaktywnymi realizujemy aplikacje interaktywne, prezentacje szkoleniowe i profesjonalne wydawnictwa CD/DVD.

RED
Polecane z branży


Kultura i Sztuka
OpinioBook.pl - Recenzje książek
http://www.opiniobook.pl
Obrazy olejne na zamówienie
http://annamalec.pl
Artykuły
data dodania
2019-08-09 18:19:01

Decyzje o wdrożeniu nowych rozwiązań w firmie nigdy nie były łatwe. Wybór odpowiedniego narzędzia, dostawcy i sprawna implementacja bardzo często są przeszkodami organizacji, które chcą dokonać zmian. Dlaczego warto wdrożyć G Suite w swojej...

data dodania
2019-08-09 17:12:35

Jako początkujący twórcy biżuteryjni zwykle najpierw sięgamy po kolorowe, szklane lub plastikowe koraliki, z których powstaje np. prosta, acz ciesząca oko bransoletka. Z czasem jednak, wraz ze wzrostem naszych umiejętności, pragniemy realiz...

data dodania
2019-08-09 10:13:02

Uczelnie to bez wątpienia najbardziej atrakcyjny rynek dla przedsiębiorców inwestujących w automaty vendingowe. Setki lub nawet tysiące osób przebywających codziennie na obiekcie, ogromne zapotrzebowanie na kofeinę oraz żywność a na dodatek...

Zobacz wszystkie artykuły