(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   SQMStudio
Promuj ten wpis
Dane firmy

SQMStudio

Dane kontaktowe firmy
ul. Wąska 33
62-052 Komorniki
Wielkopolskie
NIP: 779-236-10-29
REGON: 301162652
FAX: (61) 666 12 27
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

SQMStudio to wytwórnia filmów i animacji położona w Komornikach koło Poznania. Studio zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową – z jednej strony realizacjami video – filmami reklamowymi, produktowymi, korporacyjnymi, z drugiej – animacjami zarówno 2D, jak i 3D.

Studio oferuje kompletny zestaw usług filmowych. Od kreacji, przez prace literackie, realizację pomysłu jak i postprodukcję. Dysponuje halą zdjęciową oraz zapleczem technicznym pozwalającym na profesjonalną produkcję audiowizualną.

Zespół SQMStudio składa się profesjonalistów filmowych, których pasją jest obraz ruchomy. Każdy z projektów jest traktowany indywidualnie, z zaangażowaniem odpowiednich osób oraz środków technicznych. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane techniki filmowe, animację, montaż, cyfrowe efekty specjalne oraz profesjonalne udźwiękowienie materiału filmowego.

Przy naszych realizacjach korzystamy z nowoczesnego sprzętu filmowego, cały czas testując nowe technologie. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu pozwalającego na obsługę małych i średnich planów filmowych.

SQMStudio zajmuje się tworzeniem filmów animowanych – zarówno w technice 2D, jak i 3D. W naszym portfolio posiadamy filmy reklamowe, produktowe, korporacyjne, promocyjne, jak i animowane teledyski.

Ponadto Studio oferuje realizację interaktywnych prezentacji multimedialnych. Łącząc animację z formami interaktywnymi realizujemy aplikacje interaktywne, prezentacje szkoleniowe i profesjonalne wydawnictwa CD/DVD.

RED
Polecane z branży


Kultura i Sztuka
Arena Horror
http://www.arenahorror.pl/
Targksiazek.pl - Książki Używane
http://www.targksiazek.pl
Współczesna Poezja Polska
http://www.grupaphp.com
Artykuły
data dodania
2019-05-21 14:55:14

Ustawa Ordynacja podatkowa z dnia 29 sierpnia 1997 roku, jest jednym z podstawowych aktów prawnych, który reguluje polskie prawo materialne - określa organy, ich uprawnienia, zadania oraz reguluje polskie postępowanie podatkowe. Nic więc dz...

data dodania
2019-05-20 11:11:21

Maxi, midi, mini. Oversize, bandage, regular. W kratkę, w kwiaty, w groszki. Plisowana, tiulowa, rozkloszowana. Można by wymieniać bez końca. To ona, królowa każdej kobiecej szafy, sukienka. Z bogatą historią, od lat zajmuje honorowe miejsc...

data dodania
2019-04-29 11:58:59

Nieustanny rozwój sektora usług sprawia, że coraz więcej osób pracuje obecnie w przestrzeniach biurowych. Pracodawcy natomiast zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak środowisko, w którym wykonujemy obowiązki zawodowe, wpływa na efektywno...

Zobacz wszystkie artykuły