(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Specfile Project Sp. z o.o.

Specfile Project Sp. z o.o.

Specfile Project Sp. z o.o. stworzył aplikację Specfile zajmującą się szyfrowaniem danych zarówno prywatnych, jak i firmowych. Dla klienta firmowego stworzono wersję aplikacji szyfrującej z możliwością współdzielenia w obrębie firmy, zawierającą wytyczne RODO. Klient indywidualny otrzymuje wersję bezpłatną, szyfrującą i deszyfrującą różnego rodzaju pliki, na potrzeby związane użytkowaniem „domowym”. Aplikacja Specfile znajdzie zastosowanie m.in. w.: - kancelarii prawnej; - biurze księgowym; - dziale HR; - szkołach i przedszkolach; - studiach fotograficznych; - ochronie tajemnic firmowych; - ochronie dokumentacji medycznej; - ochronie przesyłanych plików; - ochronie prywatnych plików. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Specfile Project Sp. z o.o. na stronie https://www.specfile.pl/ Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. W wolnej chwili zachęcamy również do odwiedzenia bloga Specfile Project Sp. z o.o. https://blog.specfile.pl/ znajdą tam Państwo ciekawe artykuły na temat ochrony danych i nie tylko. Mocne strony aplikacji firmy Specfile Project Sp. z o.o. to: łatwa w obsłudze, szyfruje katalogi, działa bez dostępu do internetu, zaszyfrowane dokumenty można przechowywać w wybranym przez siebie miejscu, chroni plik podczas jego tworzenia, aplikacja jest bezpłatna dla prywatnych użytkowników. Wszystko, na czym zależy użytkownikowi: umowy, zdjęcia, filmy, projekty i inne treści zmogą zostać zabezpieczone dzięki tej aplikacji. Specfile jest prosta i intuicyjna w użyciu, szyfruje dane jednym kliknięciem. Istnieje możliwość współdzielenia zaszyfrowanych danych z osobami zaufanymi, klientami lub współpracownikami. Zachęcamy do kontaktu z Specfile Project Sp. z o.o. telefonicznie: 501341277, e-mailowo: kontakt@specfile.pl oraz w siedzibie firmy przy ul. Nagórskiego 3 w Poznaniu (60-408). Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 7811950934 oraz REGON: 367916252.

2019-03-21
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Producer of WOOD PENS
http://www.adsarna.pl
Twierdza - Usługi Ubezpieczeń Kraków
http://www.tanie-ubezpieczenie-krakow24.pl
Wynajemhostess.eu - Wynajem Hostess
http://www.wynajemhostess.eu
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły