(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sklepy internetowe /   SOUND SOLUTIONS Magdalena Ambroziak
Promuj ten wpis
Dane firmy

SOUND SOLUTIONS Magdalena Ambroziak

Dane kontaktowe firmy
ul. Nyska 59
50-505 Wrocław
Dolnośląskie
NIP: 781-178-65-12
REGON: 301846267
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Firma SOUND SOLUTIONS oferuje najlepsze rozwiązania akustyczne dla Klientów indywidualnych i firmowych. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne maty wygłuszające i pianki akustyczne. Z nami wygłuszysz: samochody osobowe i dostawcze, maszyny i urządzenia. U nas znajdziesz również rozwiązania umożliwiające wygłuszenie mieszkań, hal produkcyjnych, sal tanecznych, studiów nagrań.  

Produkowane i sprzedawane przez nasz sklep ustroje akustyczne są wykonane z najwyzszej jakości materiałów.

W naszej stałej ofercie posiadamy: pianki akustyczne, piramidki akustyczne, maty wygłuszające, maty profilowane, pianki samoprzylepne, maty samoprzylepne. Gwarantujemy dostępność towaru oraz natychmiastową wysyłkę. 

Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych i firmowych. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Polecane z branży


Sklepy internetowe
Yamira Collection
http://www.yamira.pl
Artykuły
data dodania
2020-05-29 16:30:44

Zmęczone stopy to powszechny problem, z którym spotyka się niemal połowa dorosłego społeczeństwa. Ofiarami tej dolegliwości są głównie kobiety. Niewydolność żylna, która jest bezpośrednią przyczyną bólu stóp, prowadzi do powstawania trwałyc...

data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

Zobacz wszystkie artykuły